Тренер розвіяв найпопулярніші міфи про заняття в спортзалі

Левова частка людей відмовляються від занять у спортзалі з абсолютно невиправданих причин – страх “перекачатися”, набрати зайву вагу, а також через брак часу.

Досвідчений тренер фітнес-залу “Ліга” Богдан Лабик розвіяв декілька міфів про спорзал, які зупиняють тих, хто лише мріє про хорошу фізичну форму.

В залі можна перекачати м’язи

– Якщо ви побачили по телевізору змагання з бодібілддінгу, де дівчата демонструють вражаючі м’язи, це не означає, що ви станете такими через одне тренування. І навіть через десятки тренувань.

Жінці взагалі дуже тяжко наростити м’язи. Та й чоловікам наростити м’язи не дуже просто. Адже це вже спорт, звісно, вони вживають певні препарати, щоб досягти такого результату.

– Зал дозволить вам отримати бажану форму і підтримувати її. Потрібно лише розставити правильно акценти і скласти програму тренувань.

“Накачати” лише одну частину тіла

– Не варто, та й не можна, зосереджуватися лише на одній частині тіла, яку ви хочете зробити привабливою та підтягнутою.

 

Тренер фітнес-залу “Ліга” Богдан Лабик

– Не забувайте про пропорційність тіла. Часто приходять жінки, які хочуть мати підтягнуті лише сідниці. Але при тому вони зовсім забувають, що у них, для прикладу, проблеми з осанкою. Як можна виконувати вправи, які потребують вертикального положення, якщо ви сутулі?

Тільки в загальному комплексі навантаження на все тіло – можна досягнути результату. Неправильна осанка – трапляється майже у кожного другого. А правильними тренуваннями можна її вирівняти якщо не повністю, то хоча би частково.

– У вас може бути пріоритет, звісно. Для прикладу, рельєфний прес чи пружні сідниці. Але прокачувати треба усе тіло.

Страх перед “залізом”

Читайте також  Жінка прийшла до тями після 27 років коми

– Жінка не повинна боятися “заліза”. Часто вони приходять і протягом усього тренування виконують лише махи ногами чи розтяжку. Відповідно й результату ніякого немає, бо його й не може бути. Адже такі вправи не направлені на спалювання жиру – витрачається мало енергії, низька ефективність. А якщо ще й ці вправи виконувати неправильно, то й поготів!

Складіть разом із тренером відповідну програму тренувань: розминка, основна частина і розтяжка наприкінці.

Займатися в залі треба кілька годин на день
Щоб провести ефективне тренування достатньо 40 хвилин на день. Тобто, стільки часу знайти точно можна, не зважаючи на вашу навантаженність на роботі та вдома.
– Можна відвідувати зал щодня, через день, як вам підходить. Наприклад, якщо тренуватися щодня, то достатньо одного дня силових тренувань, а в інші – займатися чимось іншим, наприклад, аеробікою, для підтримання форми. Це лише закріпить результат від силових тренувань.

Від силових вправ можна набрати вагу

– Ніхто не набирає вагу від таких вправ. Але силові вправи пришвидшують ваш метаболізм, а отже ви будете хотіти їсти. Якщо після такого тренування ви накинетесь на велику порцію смаженого м’яса – то звісно ви наберете вагу. Але не від вправ, а від м’яса.

В чому перевага таких вправ і чому ними не можна нехтувати – тому що вони зберігають тонус м’язів. Якщо ви худнете і виконуєте силові вправи – то ви отримаєте бажаний рельєф тіла.
Бажаємо продуктивних тренувань!

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

РЕКЛАМА:

Джерело.