Україна виграла вже 26 медалей на Паралімпіаді

Українські паралімпійці вивели збірну на третє місце в загальнонаціональному заліку на другий день змагань.
Всього збірна України завоювала 26 медалей: сім золотих, шість срібних і 13 бронзових.

ceb2bdc591b00e605faf31590222dba7

“26-я заключна медаль України – бронзова в плаванні – естафета 4х50 м вільним стилем (змішана) у виконанні Андрія Деревінського, Вікторії Савцова, Ольги Свидерской, Євгенія Богодайко з результатом 2: 30.66”, – наголошується в повідомленні Національного паралімпійського комітету в Facebooк.

Українська дзюдоїстка Інна Черняк виборола вчора другу золоту медаль для України та 11-ту в загальному заліку на Паралімпійських Іграх в Ріо.

27b95ba437311e4dd85590fac57b005ec548268d

У перший день змагань, українська дзюдоїстка з ураженням зору Юля Галинська у ваговій категорії 48 кг виграла для України бронзову медаль.
Українські плавці Максим Кріпак і Дмитро Залевський завоювали золоті медалі на Паралімпіаді в Ріо.

Український легкоатлет Ігор Квітів встановив світовий рекорд в забігу на 100 метрів (клас T35). Наш спортсмен показав час 12,22 с.

Плавець Євген Богодайко також завоював третю медаль, золоту, в стометрівці на спині в класі S7.

evheniy-bohodayko

За підсумками другого дня Паралімпіади в Ріо, на першому місці знаходиться збірна Китаю, на другому -Великобританія.