Український плавець побив світовий рекорд на Паралімпіаді

Український паралімпієць Максим Крипак здобув “золото” у запливі 400 м вільним стилем та встановив новий світовий рекорд.Крипак подолав дистанцію за 3: 57,71. Другим приплив українець Денис Дубров.
726733

За результатами восьмого дня Паралімпіади Україна здобула чотири золотих, чотири срібних та три бронзові медалі.

Таким чином збірна виборола 92 медалі загалом і тримається на третьому місці у загальному заліку після Китаю та Британії.

Золото збірній Україні у Ріо принесли плавці Євгеній Богодайко, Максим Крипак, Геннадій Бойко та Сергій Ємельянов у змаганнях з параканое.

Срібні нагороди для збірної вибороли атлетка Марія Помазан у штовханні ядра, плавці Дмитро Виноградець та Денис Дубровта, Наталія Лагутенко у змаганнях з параканое.

Плавці Антон Коль, Сергій Паламарчук та Ірина Соцька принесли збірній бронзові медалі.