Кличко проти Джошуа: бій фактично підтверджено

Британський промоутер Едді Хірн підтвердив майбутнє офіційне оголошення бою між чемпіоном світу за версією IBF в суперважкій вазі британцем Ентоні Джошуа (17-0, 17 КО) і українцем Володимиром Кличко (64-4, 53 КО).Для Кличка, Джошуа став пріоритетною метою після чергового зриву бою-реваншу з Тайсоном Ф’юрі – команда українського боксера вийшла на представників Джошуа і отримала попередню згоду на організацію бою між двома олімпійськими чемпіонами.

88eadcbed9e1afdd68989acaf4900f83

Головною складністю в переговорах був ліміт у часі – Джошуа свій наступний бій запланував на 26 листопада, а Кличко на 10 грудня зарезервував арену в Гамбурзі. Серйозною перешкодою оперативної домовленості щодо бою року в суперважкій вазі також виступали контрактні зобов’язання перед телевізійниками. І все ж, промоутери близькі до спільного знаменника – очікується, що офіційне підтвердження бою Кличко-Джошуа буде зроблено вже на наступному тижні.

22e1cb92c18fd4233cb6dedc0d7c49cc1474731571

Хірн в ефірі Sky Sports сказав:

Ми близькі до угоди. Все змінилося, у нас з’явилися можливості. Наступного тижня ви отримаєте деякі новини, які підірвуть вашу уяву. Ми дійсно хочемо цього бою, і коли всі сторони висловлюють готовність, зазвичай все відбувається.

У разі підтвердження бою, у Володимира Кличка з’явиться шанс повернути в родину один з загублених в листопаді минулого року поясів. Титул за версією IBF виявився в руках Ентоні Джошуа після дострокової перемоги над Чарльзом Мартіном, який, відповідно, виграв пояс в бою з українцем В’ячеславом Глазковим.

РЕКЛАМА: