У Франківську циганка відібрала у дитини ключі та пограбувала її житло

24 жовтня в Івано-Франківську в одному з будинків на вулиці Кисілевської сталося зухвале пограбування.

На 12-річну дівчинку, котра поверталася зі школи до дому, під квартирою напала жінка ромської зовнішньості. Вона відібрала у дитини ключі, силою затягнула школярку у житло та “обчистила” дім – забрала знайдені прикраси та гроші. При цьому нападниця погрожувала дівчинці, “тягала” її квартирою в пошуках поживи, пише Фіртка з посиланням на Галку.

209929_800_729x547

Про це у мережі Facebook повідомив батько потерпілої Сервер Абібуллаєв.

Доньці 12 років, вона ще дитина!!! Ми всі в стресі, а дочка – немає слів !!!! Розкажіть про це своїм дітям і бережіть їх !!! Все це відбулося в Івано-Франківську, місті, яке я люблю і живу в ньому вже 22 роки, а таких випадків не пам’ятаю! Куди дивиться поліція і чому “цигани-гастролери”, дозволяють собі таке свавілля!?”, – пише з обуренням чоловік.

У поліції підтвердили факт грабежу, і розповіли прикмети нападниці неслов’янської зовнішньості, які передала їм потерпіла – на вигляд 40-45 років, зріст 150-155 см, статура велика, кривий великий палець на руці (після перелому), два передніх верхні зуба надколоті. Одягнута у чорну куртку з великими кишенями спереду на грудях, в чорній довгій спідниці.

РЕКЛАМА: