У Франківську буде тисяча контейнерів для сортування сміття

Івано-Франківськ активно продовжує світову практику вторинної переробки сміття. Для цього у місті встановлюють спеціальні контейнери для збору сировини – паперу, скла, пластику. Зараз майже всі сміттєві майданчики міста обладнані такими баками.

1477655535_smttya-2_novyy-razmer

“Прийняте рішення виконавчого комітету стосовно програми сортування сміття. Адже це зменшує навантаження на сміттєзвалище. До того ж плануємо з часом встановити сортувальну лінію на нашому “Полігоні”. Всі витрати на встановлення контейнерів та переробку сировини бере на себе підприємство “Віза-вторма”, з яким у нас укладено угоду. Продовжуватимемо програму і на всіх майданчиках для сміття встановимо контейнери для сортування нового закритого типу. Надзвичайно втішений, що дедалі краще іванофранківці усвідомлюють важливість переробки сміття”, – розповів міський голова Руслан Марцінків, передає прес-служба МВК.

Зі слів Ігоря Іваника, директора компанії “Віза-вторма”, в місті встановлено близько 300 контейнерів для сортування, третина з них, 68 штук, – закритого типу. Є намір розширити їхню кількість до 1000 одиниць. Муніципальна інспекція з благоустрою часто координує роботу підприємства, підказує місця, де такі баки будуть доцільні.

Меморандум про співпрацю з міською радою підписали чотири місяці тому. Згідно з умовами підприємство взяло на себе обов’язок розмістити та обслуговувати контейнери вторпереробки. Вторинну сировину сортують, приміром, макулатуру ділять на 15 видів, згідно зі стандартизацією, скло – за кольором. Потім вантаж відправляють на заводи-переробники.

1477655566_smttya-3_novyy-razmer

1477655521_smttya-4_novyy-razmer

РЕКЛАМА: