Львівське сміття хотіли таємно спихнути у Рогатині

Після пожежі на сміттєзвалищі у селі Великі Грибовичі Жовківського району у Львові виник колапс системи утилізації відходів. І хоч трагедія сталась ще наприкінці травня, схоже, що львівські чиновники не знайшли кращого рішення, як таємно «розпихати» сміття у інші регіони.

5-1024x683

А оскільки Рогатинський район – один із найближчих сусідів Львівщини, то теж постраждав від непроханих сміттєвих гостинців.

Зокрема, як повідомив начальник КП “Благоустрій-Р” Василь Миць, у неділю, 30 жовтня, у Рогатині затримано автомобіль із сміттям зі Львова. Причому, це не перший візит львів’ян, але цього разу їх вдалось спіймати на “гарячому”.

О 10 год. ранку минулої неділі, зламавши шлагбаум при в’їзді на рогатинський полігон ТПВ, що у с.Залужжя, фура івано-франківського підприємця гр.М., що є її власником, висипала без будь-якого дозволу близько 30 тонн сміття. За ним (зокрема? за написами та зображеннями) було нескладно встановити, що його походження – саме з міста Лева, а не з нашого обласного центру, як намагався пояснити водій автомобіля марки DAF гр. Б. з м.Городенки.

Побачивши, що на територію нашого міського сміттєзвалища самовільно заїхала машина зі сміттям, працівник санполя Лариса Гнида міні-трактором перекрила чужинцеві дорогу, відтак передавши інформацію про це у чергову частину Рогатинського відділення поліції, керівництву Рогатинської міської ради і КП «Благустрій-Р». За словами старшого інспектора Рогатинського відділення поліції капітана поліції Василя Плебанського, слідчо-оперативна група за участі представників «Рогатинської міської варти» встановила на місці події такі обставини. Зі слів водія, він, отримавши вказівку від власника транспортного засобу, повинен був завантажитись сміттям за адресою підприємства у м.Івано-Франківську та відвезти на рогатинське санполе, домовившись про це з його працівником. А тоді у зворотному напрямку доставити з с.Фраги до Івано-Франківська пісок. Однак, коли за вимогою правоохоронців на місце інциденту прибув власник фури, то він від пояснень з цього приводу відмовився, мовляв, вперше чує, що водій має відвантажити побутове сміття.

1-1024x683

2-1024x683

4-1024x683

6-1024x683

РЕКЛАМА: