“Діма, ти шо гоніш”, або Франківчанка зайняла останнє вакантне місце на шоу «Голос. Діти»

Дівчинку звати Юлія Радчук.

Вчора, 6 листопада, на каналі «1+1» під час проекту «Голос. Діти» виступила 14-річна франківчанка Юлія Радчук.

38

Вона зуміла розвернути крісло тренера Діми Монатіка та зайняла останнє вакантне місце у шоу «Глос. Діти».

Дівчина розповіла, що мама проти її заняття вокалом, оскільки вважає, що їй треба створити міцну сім’ю, а постійні конкурси та гастролі стануть на перешкоді цьому. Відтак вона прагне довести батькам, що можна і займатись музикою, і мати міцну сім’ю.

«Мої батьки вважають, що шоу-бізнес – це як брудне болото.  Я навіть шукала в Інтернеті відомих особистостей, які не розлучені, щоб показати їм, що не у всіх таке життя. Я прийшла на цей проект, щоб довести, що музика – це головне в моєму життя і я не збираюсь зраджувати свою мрію та стану співачкою», – запевнила Юля.

Сьогодні вже ані в команді Потапа, ані в команді Тіни Кароль не було вільних місць. Одне вакантне місце було тільки в Монатіка. Він довго вагався перед тим як натиснути на кнопку. Тож Потап не витримав, зірвався з місця і вигукнув: “Діма, ти шо гоніш? Натискай на кнопку”. Схоже, що це таки стало поштовхом для нього  і він одразу ж натиснув на кнопку, віддавши останнє місце в свої команді франківчанці Юлії Радчук. На цьому сліпі прослуховування у шоу “Голос. Діти” завершились.

РЕКЛАМА: