“Обіцянка-цяцянка”: ТОП-7 невиконаних обіцянок міського голови Івано-Франківська

Сьогодні, 20 листопада міський голова Івано-Франківська звітуватиме перед громадою про свою річну діяльність на посаді. Фіртка представляє свій звіт – “ТОП-7 невиконаних обіцянок міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа”.

marcinkiv_6f7a5

Руслан Марцінків пообіцяв оприлюднити майнові декларації депутатів

Обіцянка пролунала в прямому ефірі під час мерського звіту за 100 днів роботи. Декларації мали з’явитися на сайті міськради до 15 квітня 2016 року.

Проте й досі цю інформацію у  повному обсязі не оприлюднено. Станом на 20 листопада 2016 року на сайті Івано-Франкавської міської ради оприлюднено 28 декларацій депутатів. Загальна кількість депутатів Івано-Франкавської міської ради 42 особи.

Руслан Марцінків пообіцяв призначати фахівців на засадах відкритого конкурсу

2 жовтня 2015 року кандидат на посаду міського голови Івано-Франківська від політичної партії «Свобода» Руслан Марцінків у передвиборній програмі пообіцяв, що фахівців на посади місцевих службовців будуть призначати виключно на засадах відкритого конкурсу.

22 січня 2016 року Руслан Марцінків в одному з інтерв’ю у відповідь на запитання щодо кадрової політики зазначив, що новим архітектором міста стане Дмитро Нижник, Департамент молодіжної політики та спорту очолить Віталій Матешко, а Департамент комунальних ресурсів – Ігор Гриненько.

На початку березня громадські діячі Івано-Франківська дали оцінку роботи мера за 100 днів на посаді. Експерт Інституту політичної освіти Тарас Случик та громадський активіст Андрій Корнієнко висловили спільну думку, що керівники департаментів, структурних підрозділів та ключових комунальних підприємств призначені особисто мером без відкритих та прозорих конкурсів.

Так, займатися земельними питаннями, будівництвом та архітектурою міський голова запросив екс-очільника Тернопільської обласної ради Олексія Кайду.

Патронатну службу міського голови очолила «свободівка» з Чернігівщини Вікторія Дротянко. Начальником департаменту освіти і науки призначено екс-голову Ніжинської РДА, «свободівця» Ігоря Смаля.

На посаду головного економіста відділу доходів фінансового управління міськвиконкому призначено екс-нардепа від «Свободи» Руслана Зелика, а начальником управління інвестиційної політики Марцінків призначив партійця з «Батьківщини» Ігоря Попадюка. Дректорм міського парку стала “свободівка” Руслана Василюк, а КП “Електроавтотрансом” керує такж “свобідвець” Віталій Голутяк.

Таким чином, добираючи команду, Марцінків проігнорував механізм відкритих конкурсів як спосіб залучення незаангажованих фахівців.

https://pp.vk.me/c836320/v836320767/1362c/tXVZGCzMCXA.jpg

Руслан Марцінків запевнив, що у місті з’являться 13 Wi-Fi зон з вільним доступом до інтернету в 2016 році.

3 серпня 2016 року міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, що планує до кінця 2016 року облаштувати у місті 13 Wi-Fi зон з вільним доступом до інтернету.

Точки доступу з’являться на Вічевому майдані, Площі Ринок, «Стометрівці», Майдані Шептицького, Площі Міцкевича, у Парку культури та відпочинку імені Т.Г.Шевченка, поблизу головного входу на міське озеро та на «Острові кохання», а також у парках на вулицях Молодіжній та Військових Ветеранів та у скверах на Валовій, Сахарова, «Княгинин» та «Первоцвіт».

Наразі жодної із вищевказаних точок доступу в місті немає.

Руслан Марцінків пообіцяв облаштувати сортувальну лінію для ТПВ на полігоні

26 травня 2016 року мер Івано-Франківська Руслан Марцінків пообіцяв облаштувати сортувальну лінію для твердих побутових відходів (ТПВ) на полігоні у селі Рибному.

З початку його створення вже захоронено приблизно 2 млн. тон твердих побутових відходів. Щодоби на полігон привозять 220 тон твердих побутових відходів і лише минулого року КП “Полігон”вдалося відсортувати 750 тон.

Руслан Марцінків пообіцяв запровадити електронний квиток у громадському транспорті

Ще 10 травня 2016 року мер Івано-Франківська Руслан Марцінків пообіцяв запровадити електронний квиток у громадському транспорті.

За словами головного транспортника Івано-Франківська Олега Ганчака, була створена комісія, яка займається цим питанням. Станом на сьогодні, члени комісії розглянули декілька пропозицій від різних фірм, які надають такі послуги.

“Зараз є питання стосовно джерел фінансування проекту та деякі інші фактори”, – сказав він.

Руслан Марцінків пообіцяв побудувати міст на Пасічну

6 травня 2016 року міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків пообіцяв побудувати міст на Пасічну, покращити прилеглу інфраструктуру та розвантажити вже існуючий міст за час своєї каденції. Приблизна вартість будівництва спочатку мала складати 100 млн грн., потім вона зросла до 160. Наразі вона складає понад 260 млн грн.

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/t31.0-8/14068579_1168613916495022_766277941310487345_o.jpg

 

Планується міст довжиною 318 метрів з двома смугами руху, додатково – 168-метровий шляхопровід (вул. Надрічна). Проект зводитимуть на землях комунальної власності. Будівництво мали розпочати вже восени цього року.

Найцікавіше питання – це фінансування моста. Очільник Івано-Франківська переконував, що кошти на міст підуть з переконання міського бюджету, яке складає понад 200 млн. грн.  Потім про гроші з перевиконання забули і планували просити грошей з держбюджету.

Проте, за словами нардепа Матвієнка, у найближчі два роки на будівництво нового моста “Галицький” через Бистрицю Солотвинську на Пасічну з державного бюджету не виділять. Наразі на місці будівництва гордо майорить камінь.

https://pp.vk.me/c836320/v836320767/1364c/U_KTyyc6wj8.jpg

 

 

Руслан Марцінків пообіцяв, що в наступному році місто закупить нову мобільну спецтехніку для прибирання снігу

Марцінків вже рік, як міський голова Івано-Франківська, і мав час належним чином підготувати міське господарство до зими. Проте і до нього «сніжець підкрався непомітно».

 

 

Місто повністю провалило боротьбу із стихією. В соцмережах за боротьбу зі снігом самими обіцянками Руслана Марцінківа нагородили почесним титулом “Популіст дня”.

http://www.depo.ua/static/img/1/5/15068342_1791992304388408_6130721874546295629_o_729x547.jpg

 

Звісно, кілька своїх обіцянок мер все таки виконав – це і закупівля беушних австрійських тролейбусів за кошти Європейського банку, і масове брукування тротуарів, і реформування КП “ЄРЦ” зі збільшення статутного капіталу на десятки мільйонів гривень, і відкриття дитячого садочка у Пасічній, і відкриття глядового майданчика на міській Ратуші, який майже одразу ж і закрили на реконструкцію.

Сказати легше – аніж зробити. Буде новий рік і нові обіцянки. Проте одне можна сказати точно – роботи в міського голови непочатий край.

РЕКЛАМА: