У центрі Франківська встановлять штучну новорічну ялинку за 562 тисячі гривень

Цього року центральна ялинка в Івано-Франківську буде штучною. Її ціна 562 тис. гривень, а термін експлуатації – вісім років.

9999999999999919_16c2a

Як писав КУРС, наприкінці жовтня КП “Івано-Франківськміськсвітло” оголосило тендер на закупівлю штучної ялинки з очікуваною вартістю 590 тисяч гривень.
Як йдеться на сайті публічних електронних закупівель Prozorro, найменшу цінову пропозицію подало ТОВ “Люм’єр Україна”, а саме – продати Франківську ялинку за 380 тис. грн. Втім, тендерний комітет КП “Івано-Франківськміськсвітло” відхилив цю пропозицію і визнав переможцем тендеру ПП “Ялинка України”, яке запропонувало новорічну красуню за 562 тис. грн.
Директор КП “Івано-Франківськміськсвітло” Віктор Синишин пояснив КУРСу, що найменшу цінову пропозицію відхилили через те, що вона не відповідала технічним вимогам.
“Ми хочемо встановити стовбурову ялинку, тобто вона має бути максимально наближена виглядом і формою до живого дерева. А в тій пропозиції, яку ми відхилили, нам пропонували каркасну ялинку”, – пояснив Синишин.
За його словами, франківська ялинка претендує стати найкращою в Західній Україні. Її термін придатності становитиме приблизно вісім років.
Нагадаємо, ялинка буде висотою до 20 м, а вагою – до 4500 кг.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...