18-річна студентка ІФНМУ Аліна Матійчук стала зірковим обличчям “Star Face of the Season 2017” (фото)

Завершився 8-й сезон довгоочікуваного, унікального свята краси та моди “Star Face of the Season f’w 2017”. Захід відбувся в ресторані “Franciszek Romaszkan”.

asfpqflpeza

Глядачі отримали порцію естетичної насолоди від яскравого шоу 19-ти учасниць, які представили 6 дефіле в одязі українських дизайнерів, шоурумів та модних бутиків, а саме: a.Tan by Andre Tan, Milavitsa, Vona, Modnuu Dax, Di Mira та Manana Bogachevska, під супровід живої музики, у виконанні незрівнянного кавер-гурту Franko Band.

Доповнили атмосферу свята танцювальний центр “SoloWay DC”, показ чоловічого одягу від мультибренду “a.Tan by Andre Tan” та показ коштовностей від ювелірної мережі “Камея” і закінчення свята в одному із найпрестижніших закладів міста – ресторан-клубі “Black & White”.

Учасниці отримали безліч чудових емоцій, цінні подарунки та призи від партнерів заходу, були нагороджені 4-ма брендовими номінаціями свята і 6-ма партнерськими номінаціями, зокрема номінація “приз глядацьких симпатій” отримала поїздку до Європи і головний приз для переможниці, можливість стати обличчям бренду “Star Face Family” та призовий фонд у розмірі 10 000 грн.

“ЗІРКОВИМ ОБЛИЧЧЯМ СЕЗОНУ” осінь/зима 2017 стала неперевершена АЛІНА МАТІЙЧУК.

 

c2gagxpbazw

 

s7xbktw1a4

 

Також номінації отримали:

Audience Choice Award SFS f’w 2017 – Валентина Строга
1st runner-up SFS f’w 2017 – Адріана Криса
2nd runner-up SFS f’w 2017 – Сунцова Олександра
The face of the brand “Zapadenka” – Любов Данилюк
Award of “Versal” magazine – Катерина Солтис
Award of “Likel” magazine – Ольга Гутич
Face of the brand “Kanna Haliman” – Христина Кирдяк
Face of the brand “Kameya” – Валерія Процан
Face of the brand “Voda Club” – Юлія Войцицька.

nuucbigwdbi

mv4aupuqf6q

Джерело.