До Дня Збройних Сил України – прем`єра зворушливої пісні від проекту #ПісніВійни

Сингл «Щастя – коли ти не йдеш на війну» розповідає історію сім’ї українського воїна Тараса Гривула

Пісня «Щастя – коли ти не йдеш на війну» – п’ятий сингл у рамках масштабного соціально-мистецького проекту #ПісніВійни. Автором слів пісні є Оксана Гривул – дружина воїна АТО Тараса Гривула: жінка написала зворушливого вірша у той період, коли чекала чоловіка із фронту. На музику поетичні рядки поклала композитор та співачка Ірина Доля. Вона ж виступила і однією з виконавиць пісні, а другою половиною дуету стала десантниця Ірина Красота (80-та окрема десантно-штурмова бригада). Прем’єру цього жіночого синглу у рамках проекту #ПісніВійни приурочено до Дня Збройних Сил України (6 грудня Збройні Сили України відзначають своє 25-річчя).

voyina-tarasa-grivula_1

У вірші «Щастя – коли ти не йдеш на війну» Оксана Гривул поділилася сокровенними переживаннями – історією власної сім’ї. Чоловік жінки, 39-річний Тарас Гривул, воював в АТО у 2014-2015 роках. На фронті Тарас був артилеристом, заступником командира мінометної батареї. Після повернення з війни чоловік пішов на контрактну службу у Збройні Сили України. А ще Тарас – професійний бандурист, є членом Національної спілки кобзарів України. У рамках проекту #ПісніВійни він є одним із виконавців пісні «Дорога на схід», яку співають п’ятеро бійців АТО.

«Пісня «Щастя – коли ти не йдеш на війну» – про долю жінки, яка чекає… – зауважує Ірина Доля – співачка, композитор і виконавиця пісні. – Війна на сході України торкнулася мільйонів жіночих сердець, тож ця пісня – присвята усім дружинам воїнів».

РЕКЛАМА: