Працівниця магазину народила в туалеті й викинула дитину на смітник

У м. Хмільник (Вінницька область) працівниця одного з магазинів народила в туалеті дитину й викинула її в сміттєве відро.
Як повідомяє УНІАН, у відділ комунікації поліції Вінницької області, подія сталася 6 грудня.

8f82cd6f748f9bdd8c8a28daf5c292d3

За попередніми висновками медиків, дівчинка на момент народження була живою.Викликані на місце події поліцейські побачили у металевому відрі для сміття тіло новонародженої дитини, загорнуте у поліетиленовий пакет.

Як з’ясувалось, немовля народила 34-річна працівниця цього ж магазину, яка приховувала свою вагітність від чоловіка, рідних та колег й пояснювала огрядність проблеми зі здоров’ям.

В той день вона прийшла на роботу, зачинилась в туалеті магазину та довго не виходила. Зрозумівши, що їй погано, колеги викликали швидку та з’ясували, що вона щойно народила немовля. Жінка заміжня та вже має двох дітей.

Попереднім експертним дослідженням встановлено, що дитина народилась живою та загинула від асфіксії (удушення). За фактом умисного вбивства матір’ю новонародженої дитини відкрито кримінальне провадження відповідно до ч. 1 ст. 117 КК України.

Дана стаття передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п’яти років. Поліцейські встановлюють причини, які штовхнули породіллю на вбивство. Жінка госпіталізована до пологового відділення Хмільницької лікарні. Вона поки що відмовляється давати свідчення. В ході слідства жінці буде призначена судово-психіатрична експертиза..

Джерело.