Злочинна безвідповідальність або шокуюча жорстокість: що відчувала «МАТИ», залишаючи своїх дітей одних на дев’ять днів

Як відомо, днями у Києві сталася страшна трагедія. 20-річна мати залишила в квартирі двох малолітніх дітей 2-х та 3-х років на цілих дев’ять днів, а сама жила в цей час зі своїм коханцем на іншому кінці столиці. В результаті, хлопчик через кілька днів помер голодною смертю, а дівчинку в реанімації врятували лікарі.

vladislava_podchapko-1

Парадоксальним виглядає те, що жінка в соцмережах викладала фото щасливої родини, де вона з загиблим сином і дочкою. Знімки мати підписувала дуже тепло: «Люблю, синку», «Моя радість» «Мамина красуня». Давайте задамося питанням. Як могла любляча мати кинути дітей в квартирі одних без води і їжі на дев’ять днів і не з’являтися там.Забула? Понадіялася на когось іншого? Чи цей приклад просто шокує жорстокістю і злочинною безвідповідальністю молодої жінки.

Давайте спробуємо поглянути на трагедію з точки зору психології молодої мами. Щасливі знімки з дітьми можна розцінювати двояко. Або жінка дійсно любила своїх дітей і сподівалася на когось іншого, залишаючи їх самих, або вона просто хотіла здаватися щасливою. Соціальні мережі для людей є тим інструментом, з допомогою якого вони можуть здаватися краще для оточуючих, і перш за все, для самих себе. Насправді, у молодої мами простежується важкий внутрішній конфлікт.Вона хотіла показати світові, що у неї все добре, що вона щаслива, але насправді, в душі у неї робилося зовсім інше. Діти стали для неї важким тягарем, який вона втомилася нести. У жінки з’явиться третя дитина, цивільний чоловік і вона вирішила втекти від усіх, і насамперед, від самої себе. Ось тільки такий пагін, на жаль, закінчився трагічно. Як би там не було, оцінку діям жінки дасть суд, їй загрожує до восьми років в’язниці.

Джерело.