На Прикарпатті засудили завідуючу дитсадка, через яку загинув кочегар

Городенківський районний суд виніс вирок у справі завідуючої дошкільним навчальним закладом ясла-садок «Теремок» у селі Чернятин. Порушення вимог законодавства про охорону праці призвело до смерті кочегара.
134442
Завідуюча, будучи службовою особою, порушила вимоги ст.13 Закону України «Про охорону праці», не забезпечила справність системи вентиляції в приміщенні котельні і не забезпечила належного утримання виробничого обладнання і устаткування, внаслідок чого 21 лютого 2016 року у приміщенні котельні ДНЗ «Теремок» трапився нещасний випадок з оператором котельні який, перебуваючи на зміні, загинув від отруєння чадним газом.

Комісія управління Держпраці в Івано-Франківській області встановила, що причиною нещасного випадку є неналежне виконання посадових обов’язків завідуючою ДНЗ “Теремок”.

Обвинувачена на суді визнала свою вину. Зазначила, що ніякого умислу на те, щоб сталась така трагедія, – не мала, щиро жалкує за тим, що сталось, просить суворо не карати. Родина загиблого претензій до неї теж не мала.

Суд визнав завідуючу ДНЗ винною та призначив два роки позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків на один рік. Проте на підставі ст.75 КК України її звільнили від покарання і призначили півтора року іспитового терміну..

Джерело.