Давайте називати Путіна тим, ким він являється. Він бандит, вбивця і агент КГБ- Маккейн

Путін – не та людина, яку можна недооцінювати, – Маккейн.

Американський сенатор Джон Маккейн сподівається, що обраний президентом США Дональд Трамп дослухатиметься до порад і вестиме політику щодо РФ з позиції сили. Про це інформує CBS.

____11109_650x410

“Я не знаю, що робити з цим, тому що зрозуміло, що Росія втрутилася.Незалежно від того, чи вони втрутилися у тій мірі, щоб вплинути на обрання певного кандидата, я думаю, що це предмет дослідження. Але факти річ уперта. Вони втрутилися у цю кампанію”, – заявив Маккейн, говорячи про доповідь ЦРУ щодо спроб впливу Росії на вибори в США на користь Трампа.

Він додав, що стурбований позицією Трампа щодо Росії і її президента Володимира Путіна, нагадавши, що Путін не та людина, яку можна недооцінювати. “Володимир Путін бандит, вбивця і агент КДБ,” – сказав він, – “… Давайте називати Володимира Путіна тим, ким він є. Чи означає це, що ви не повинні мати справу з ним або говорити з ним? Звісно, ви поговорите з ним. Але ви маєте робити це так, як робив Рональд Рейган, і саме з позиції сили”.

Раніше група з 27 сенаторів звернулася з відкритим листом до Трампа, в якому закликали обраного президента бути обережним у політиці з Росією, враховуючи її дії в Сирії і Україні. Раніше уряд США офіційно звинуватив Росію у кібератаках проти партійних організацій Демократичної партії під час кампанії президентських виборів-2016.

При цьому в заяві Департаменту внутрішньої безпеки та Управління директора національної розвідки не звинувачується російський уряд у спробі злому державних систем виборців. Посол Росії в США Сергій Кисляк заявив, що Штати не надали Росії ніяких доказів атаки їхніх хакерів на американські установи.

На початку вересня під час інтерв’ю Bloomberg президент РФ Володимир Путін “відхрестився” від здійснення хакерських нападів на бази даних Демократичної партії США, мовляв, йому нічого про це не відомо. І між іншим, заявив, що людей має цікавити не сам факт злому, а зміст інформації розсекречених баз. Тим часом, стало відомо, що сервери, з яких атакували Демпартію США, зареєстровані у Сибіру..

Джерело.