Дженніфер Лоуренс розповіла про юність зі щурами

Відома актриса повідала, якою ціною далася їй кар’єра в Голлівуді.

1733013

Голлівудська зірка Дженніфер Лоуренс, відома за роллю в сазі “Голодні ігри”, в юності пройшла через великі потрясіння і була змушена жити в жахливих умовах, передає National Public Radio.

Зірка Голлівуду зізналася, що жила в будинку, який кишів пацюками. І часто їй доводилося ділити їжу з непрошеними домочадцями.

“Я фактично виховувалася щурами. Таке життя загартовує. Я дійшла до того, що я буквально ділила зі щурами їжу. У мене взагалі не було грошей”, – зазначила актриса.

Відомо, що Дженніфер ще в 14 років пішла з батьківського дому і вирушила в Нью-Йорк заради реалізації на акторському терені. Спочатку дівчині довелося жити дуже бідно і сусідити з полчищами щурів.

“Спочатку, коли я бачила обгризений щурами шматок хліба, я гидливо викидала його в смітник. Але потім стало так туго з грошима, що я почала доїдати цей хліб”, – зазначила вона.

25-річна зірка розповіла, що після того, як батьки дізналися про ті умови, в яких жила Дженніфер, вони повірили в серйозність її намірів підкорити Голлівуд.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>
Загрузка...


загрузка...