Аферисти вигадують нові схеми шахрайства

49-річний мешканець Кам’янця-Подільського вирішив придбати однокімнатну квартиру для доньки, яка навчається у Львові. У підсумку залишився без грошей і без покупки.

bad06513037b679efe82b156fef6b562

В інтернеті натрапив на оголошення з прийнятною ціною і відразу зв’язався електронною поштою з продавцем. Власник житла повідомив, що перебуває на заробітках у Португалії. Він може приїхати у Львів лише за умови, коли переконається в платоспроможності потенційного покупця. Для цього потрібно надіслати копію квитанції на проведення будь-якої банківської операції на суму не менше як 30 відсотків вартості квартири.

“Чоловік переказав зі свого рахунку 190 тисяч гривень на банківську картку доньки і ще 22 тисячі – на власну картку, яку відразу заблокував. Копію квитанції останньої операції надіслав власнику житла”, – розповідає офіцер відділу поліції Руслана Марчук.

Через декілька днів із банківської картки доньки зникли всі гроші.А власник квартири перестав відповідати на електронні листи.

За даним фактом правоохоронці порушили кримінальну справу. Шукають зловмисника й розплутують його хитромудру шахрайську схему.

Джерело.