Аферисти вигадують нові схеми шахрайства

49-річний мешканець Кам’янця-Подільського вирішив придбати однокімнатну квартиру для доньки, яка навчається у Львові. У підсумку залишився без грошей і без покупки.

bad06513037b679efe82b156fef6b562

В інтернеті натрапив на оголошення з прийнятною ціною і відразу зв’язався електронною поштою з продавцем. Власник житла повідомив, що перебуває на заробітках у Португалії. Він може приїхати у Львів лише за умови, коли переконається в платоспроможності потенційного покупця. Для цього потрібно надіслати копію квитанції на проведення будь-якої банківської операції на суму не менше як 30 відсотків вартості квартири.

“Чоловік переказав зі свого рахунку 190 тисяч гривень на банківську картку доньки і ще 22 тисячі – на власну картку, яку відразу заблокував. Копію квитанції останньої операції надіслав власнику житла”, – розповідає офіцер відділу поліції Руслана Марчук.

Через декілька днів із банківської картки доньки зникли всі гроші. А власник квартири перестав відповідати на електронні листи.

За даним фактом правоохоронці порушили кримінальну справу. Шукають зловмисника й розплутують його хитромудру шахрайську схему.

РЕКЛАМА: