Українська пенсіонерка стала зіркою Instagram (фото)

Жінка на пенсії вчить сленг, займається йогою і робить селфі з молоддю в підземці.

 

В Україні з’явилася власна блогер-зірка на пенсії.

285383_1

Лише за 10 днів в популярній соцмережі Instagram сторінка 58-річної Степаниди Цвіт із Києва обзавелася 1100 передплатниками!

Причина такої популярності жінки — яскрава зовнішність і одяг, не характерні для дам її ж віку.

ЇЇ секрети життєлюбства.

“Я вже бабуся на пенсії. У мене є внучка, їй 11 років. До речі, вчуся в неї молодіжному сленгу, — розповіла нам Степанида. — За паспортом мені 58 років, а в душі — 25! Нещодавно донька мені запропонувала зареєструватися в соцмережі. Так і сказала: “Мамо, ти у мене авантюристка, тому давай зробимо тобі сторінку, де ти і будеш показувати, як живеш”. До створення сторінки я готувалася — зробила модну стрижку. Модничала я з молодості, люблю яскравий одяг молодіжного стилю, навіть шуба у мене фіолетового кольору”. Жінка розповідає, що креативність допомагає їй у житті рідко стояти в черзі. “Донька мене сварить, але я вважаю, що нахабність — друге щастя. Я приходжу така “яскрава” і мене пропускають. У нашій сім’ї я одна така модниця. До речі, чоловік каже мені, що хоч і прожили разом багато років, але не знає, чого чекати від мене сьогодні (сміється. — Авт.)”.

Степанида каже, що молодь любить фотографуватися з нею. “Буває, їду в метро, а молодь підходить і просить зробити селфі. Так і кажуть: “Класно виглядаєте! Так тримати!”. А я даю посилання на свою сторінку в соцмережі. У мене завжди купа бізнес-ідей, а щоб не впасти в депресію, займаюся медитацією і йогою”.

До цього пенсіонерка додає: “До кризи у нас з чоловіком був свій магазин будматеріалів. Зараз допомагаю внучці з уроками, але в планах — сходити потанцювати або заспівати в нічному клубі. Люблю погуляти й повеселитись, ходжу на телекастинг”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...