Чому кішка лягає на хворе місце

Найпоширенішими домашніми «цілителями» вважаються кішки. Якщо господареві вдається встановити з ними довірливі відносини, то кішки здатні знаходити і лікувати хворі місця свого господаря.

a38

Вони лягають на це місце, муркочуть, зігрівають його своїм теплом – і біль відступає. У серйозній ситуації кішка може по кілька годин не відходити від хворого. За статистикою, любителі кішок звертаються до лікарів майже в 5 разів рідше, ніж ті, у кого їх немає.

1. При серцево-судинних хворобах

Відомо безліч історій про те, як кішки рятували людей від серцевого нападу і гіпертонічного кризу. Кішка може навіть попередити про можливі напади.Власники кішок знають, що їхні улюбленці іноді починають підлещуватися, коли їх господар сильно роздратований або знаходиться в напрузі.

Кішка в будинку зменшує ризик повторного інфаркту міокарда. У людини, яка недавно перенесла напад, нормалізуються тиск і пульс після того, як він протягом декількох хвилин погладить улюблену кішку.

2. При хворобах шлунково-кишкового тракту

Гладити кішок корисно і для травлення. Короткошерсті або безшерсті кішки (сфінкси, сіамські, орієнтальні, єгипетські мау) зазвичай краще за інших порід лікують хвороби шлунково-кишкового тракту і сечостатевої системи.

3. При стресі і втоми

Кішки здатні зняти втому, стрес, мігрень, знизити тиск, нормалізувати пульс. Відмінними психотерапевтами та невропатологами вважаються довгошерсті кішки – сибірські, ангорські, перські, бірманські, норвезькі лісові кішки, які допомагають людям, що страждають безсонням, дратівливістю, депресією.

Чорна кішка забирають у людини вдвічі більше негативної енергії, ніж кішки інших крльорів. Руді кішки самі віддають позитивну енергію. Кішки кремового окрасу «тонізують» нашу енергетику, ну а сіро-блакитні – заспокоюють. Білі ж кішки – неперевершені лікарі за показниками.

4. Для підвищення імунітету

Якщо щодня слухати котяче муркотіння, що виконується на частоті 4 – 16 Гц, це позитивно позначиться на імунітеті. Вчені припускають, що муркотіння схоже з лікуванням ультразвуком, яке прискорює загоєння ран, зростання і зміцнення кісток. Перські кішки здатні полегшувати біль у суглобах і симптоми остеохондрозу.

5. Для збільшення тривалості життя

Вчені інституту геронтології досліджували вплив кішок на тривалість життя їх власників і прийшли до висновку, що люди, які все своє життя тримали в будинку кішку, живуть в середньому на 10,3 року довше, ніж ті, у кого кішки не було. У кошатників показники кров’яного тиску краще і вмісту холестерину в крові виявилося нижче.

6. Кішки-голкотерапевти

Кішки здатні виступати і в ролі «голкотерапевта»: коли вони забираються на господаря і, мурчать, випускають кігтики, то дратують рефлексогенні зони, як при сеансі голкотерапії. Цей спосіб лікування давно використовується в народній медицині.

7. Кішки як енергоінформаційний прилад

Біоенергетики вважають, що кішка – це справжній енергоінформаційний прилад. На їхню думку, якщо кішка часто лягає на голову свого господаря, у нього, швидше за все, гіпертонія або схильність до головних болів. Якщо улюбленець лягає на ліву лопатку або плече, це говорить про проблеми з серцем. Кішка лягає на поперек, якщо «відчуває» проблеми з нирками, на ноги – якщо господар страждає зниженим тиском або часто застуджується.

Джерело.