Чому чоловіки не люблять худих жінок?

Часто жінки зайво стараються у догляді за собою, вигадуючи неіснуючі проблеми і влаштовуючи «полювання на відьом».

20160923mldk8y2g8kcnuhnr_wckar_large-756x425

Як, на вашу думку, хто більше стурбований жіночим тілом: сильний або слабка стать? З усією відповідальністю заявляю: збуджує воно поки що більше чоловіків, але цілодобово думати про нього здатні виключно жінки. Причому не про абстрактне тілі, а про власне. А якщо весь час думати про одне, можна зрушити. Що й відбувається час від часу.

Наприклад, з’являться нав’язливі ідеї із серії «А-а-а-а! У мене товсті стегна! »Або« А-а-а-а! У мене величезний живіт! »Подібні думки виникають навіть у панночок, вага яких близький до ваги торшера, та й статура прагне туди ж. Але вони періодично здіймає свої ручки-проводки: «Боже, я жирна! Потрібно скинути три кілограми! »А коханий чоловік тисячократним луною відповідає:« Та яка ти жирна?! Де? Покажи! »При цьому хлопець вже двічі готовий вбити свою худу половину. Спочатку за те, що довела себе до такого незграбного стану.І другий раз за те, що не збирається зупинятися.

402409_2081584699198_1832509492_1317002_526058906_n

У своїх руках 

Ну, скільки можна пояснювати, що чоловік любить не тільки очима, а й руками? Нам до душі не тільки дивитися на ваші приємні округлості, а й триматися за них. І в самий кращий момент життя стискати в руках розкішну, вибачте, попу, а не шкіру, яка обтягує кістки тазу за принципом туристичного стільчика.

Так навіщо ж позбавляти себе улюблених вами калорій і улюбленого нами тіла? Особливо якщо супутнику все подобається? Так, я в курсі, що вам куди важливіше подобатися спочатку собі, а потім вже іншим. Але це не означає, що оточуючим сподобається те, у що ви перетворитеся. Краще скористатися порадою професіонала. А в даному випадку – це той чоловік, чиє серце ви мрієте тримати в своїх цупких обіймах як можна довше. Хочете, щоб він не втік, – слухайте, що йому подобається. І відповідає.

Модельний бізнес 

Господи, навіщо я це кажу? Ви ж все зробите навпаки і будете знищувати відкладення краси, які вам неугодні. Прагніть бути схожими на моделей? Але неможливо відрізнити одну від іншої, тому що скрізь стандартні 90-60-90. Ви ж приходите в лють, побачивши в натовпі дівчину в однаковому з вами плащі? А зустрічати панянок з ідентичною фігурою нормально?

Залишатися яскравою індивідуальністю, не схожою ні на кого, краще і цікавіше. Не треба підганяти зовнішність під смак середньостатистичного чоловіка. По-перше, всі чоловіки хоч в чомусь теж індивідуальності. По-друге, приказка «про смаки не сперечаються» натякає, що смаки у нас різні. І чим витрачати роки на боротьбу з цим жахливим животом, краще вивезти його до теплого моря. Там ви знайдете з десяток чоловіків, яких заводить саме такий милий животик. І апетитні стегна, на які ви чогось винищили тонни антицелюлітного крему.

Товстий шар 

До речі, про крем. Для вас ця субстанція такий же вірний і щоденний атрибут життя, як для нас бритва і лосьйон. Різниця тільки в тому, що вам цілувати нас після гоління набагато приємніше, ніж нам вас після крему.

Джерело.