П’яний росіянин “ожив” в морзі і пішов на свої поминки

Медики помилково відправили в морг непритомно п’яного чоловіка.

1735433

У російському місті Владивосток лікарі помилково визнали померлим чоловіка, який перепив алкоголю. Про це повідомляє видання Блокнот.

Після котроїсь чарки горілки місцевий житель зомлів і впав. Його знайомі викликали швидку. Медики констатували смерть і відправили тіло в морг. Опинившись в холодильнику, чоловік, протверезівши, опритомнів, почав кричати, підбіг до дверей і став гатити у них.

Шум привернув увагу жінки-сторожа, яка проводила обхід. Вона вирішила звернутися до лікарів. Ті подумали, що вона не в ладах із собою і запропонували їй прийняти заспокійливе, але поліцію все ж викликали.

“Прибулі поліцейські відкрили двері – і в коридор вибіг нажаханий “воскреслий” чоловік. Його обігріли, заспокоїли, допитали і відпустили додому”, – повідомили в управлінні карного розшуку Владивостока.

Чоловік одразу вирішив повернутися до товаришів, щоб розповісти їм про події, і потрапив на власні поминки. Побачивши свого друга ожившим, приятелі заходилися разом відзначати його повернення.

Нагадаємо про те, що в Каховці в морзі ожив “труп”. Медики визначили, що чоловік помер від вжитого алкоголю, а він проспався – і “воскрес з мертвих”.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>
Загрузка...


загрузка...