6 зимових таємниць для автомобілістів

Якщо для дітей та підлітків зима – це чарівна пора року, то для автомобілістів цей період перетворюється на суцільний жах.

c2aabb12333343d3684f696b5ff2ecec

Слизькі дороги, затори, замерзлі вікна та багато інших проблем, які забирають купу часу та сил. Проте, як відомо, з будь-якої ситуації можна знайти вихід. Представляємо до вашої уваги шість зимових автомобільних хитрощів, які ви ще досі не знали.

Мабуть, найбільшою проблемою, яка забирає купу часу зранку є замерзлі вікна.

стекла

Для того, щоб цього уникнути, вам потрібно зробити розчин з оцту та води у пропорції 3 до 1, та розпорошити його на скло.

А ось щоб вирішити цю проблему, вам потрібно у розпилювач додати 600 мл чистого спирту, 200 мл води та одну краплю засобу для миття посуду. Потім розпорошите суміш на замерзле скло. І ось – проблему вирішено!

Дуже часто водії зіштовхуються з тим, що вранці, після холодної ночі, замок у машині геть заледенів.

ледной замок

Для вирішення проблеми вам потрібен звичайний засіб для дезінфекції рук. Нанесіть кілька крапель на ключ або в свердловину, і все «піде як по маслу».

Можна скористатися і старим, проте дуже дієвим способом: нагріти ключ запальничкою та вставити його у замок. Але будьте дуже обережні – не обпечіться!

Для того, щоб такої проблеми у зимову пору року взагалі не виникало, вприскуйте у свердловину трохи WD-40.

Іншою, не менш важливою незручністю, є замерзання ущільнювача на дверях.

двери

Тут вам стане у нагоді звичайний кулінарний спрей. Розпорошите його на гумову прокладку дверцят та протріть паперовим рушником.

Із запітнілими вікнами також можна легко та швидко впоратися – протріть їх звичайним ластиком для шкільної дошки.

запотевшие окна

Для того щоб запобігти проблемі, треба наповнити невеликий тканинний мішечок котячим наповнювачем та покласти його під сидіння. Це зробить повітря менш вологим, і запітнілі вікна більше не будуть вас турбувати.

А ось для того, щоб уникнути утворення льоду на бокових дзеркалах, просто загорніть їх на ніч в поліетиленові пакети і щільно закріпіть гумкою.

боковые

Знявши вранці пакети, ви побачите, що дзеркала ідеально чисті, і вам не доведеться витрачати час на чистку.

Фари автомобіля взимку також можуть і замерзати, і пітніти.

фары

Для того, щоб цьому запобігти, нанесіть на очищені фари шар воску. Саме він не дасть снігу чи воді осісти.

РЕКЛАМА: