Зі свого святкового новорічного столу Ляшко нагодував бездомних на вокзалі

Лідер радикальної партії Олег Ляшко дав їжу бездомним, які знайшли собі притулок на головному ЗАЛІЗНИЧНОМУ вокзалі Києва. Політик поділився з ними їжею зі свого святкового столу. Про це він розповів на своєму профілі в соціальній мережі Facebook.

287673_1

Олег Ляшко написав в інтернеті, що однією з головних своїх завдань він бачить зменшення кількості бездомних, особливо це стосується дітей. Тому політик просить людей не викидати залишки своєї їжі, а віддавати їх нужденним і тваринам.

У березні минулого року стало відомо, що кількість бездомних в Києві зросла на 20%. Серед бродяг виявилися колишні військові, які брали участь в операціях на південному сході України, а також переселенці, збіднілі з-за падіння курсу гривні. Деякі передплатники нардепа почали дискусію, вважаючи, що набагато корисніше такою одинокою акції було б забезпечення людей дахом над головою.

Також користувачі були зацікавлені одним з моментів, де чоловік запитує у Ляшка, сирі або варені яйця той йому віддає. Депутат відповідає, що у нього є сирі, фолловери були здивовані логікою Ляшко, який не подумав про те, що бездомному не в чому буде їх варити.

Шукайте деталі в групі Facebook, а також каналі Telegram

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...