Тільки у 3% людей на долонях є такі хрестики: що це означає?

Наші предки давно помітили, що лінії на руках можуть багато розповісти не тільки про характер людина, але також про її долю.

Щодо тлумачення візерунків на долонях написано безліч трактатів, і кожен з нас хоч раз із захопленням вишукував у себе лінії життя, розуму і любові.

1-1-_1

Втім, мало хто просувався далі елементарних знань. А даремно! Адже про людину можуть розповісти не тільки самі лінії, але і фігури, які виходять при їх перетині.

Наприклад, якщо на обох долонях виразно видно хрестики, це свідчить про виняткові якості такої людини!

2-1-_1

Ще за часів Стародавнього Риму придворні мудреці запримітили на долонях молодого Олександра Македонського перетин ліній, які утворювали літери Х. Побачивши цей знак, вони відразу ж зрозуміли, що монарх прославиться у віках!

Сучасні прихильники хіромантії зробили своє дослідження. За їхніми заявами, вони вивчили руки більше 2 мільйонів чоловік і прийшли до висновку, що хрестики на обох долонях – це ознака унікального складу розуму, доповненого надзвичайно вольовим характером!

4

Перетин ліній у вигляді літери Х часто зустрічається у політиків світового масштабу. Так, подібні знаки були на долонях Авраама Лінкольна.

5

Якщо підсумувати все про власників таких відміток на руках можна сміливо сказати наступне:

– Такі люди природжені лідери;

– Їх діяльність характеризується високою ефективністю;

– Про них ніколи не забудуть після смерті!

Ось такі дивовижні зведення можна дізнатися про людину, просто глянувши на її долоні! 

Джерело.