Охочих кличуть на зимову літературну школу в Карпатах

6-11 лютого в Карпатах відбудеться найбільша неформальна літературна подія зими – «III Зимова літературна школа». Відомі письменники поділяться літературним досвідом і практичним інструментарієм письма. У програмі – шість днів насиченого відпочинку в горах, інтенсивного навчання та неформальне спілкування з письменниками і однодумцями. Організатор: Центр літературної освіти.

cover_1200x500-1

Лекторами будуть відомі та професійні письменники, видавці, літературознавці та критики – Юрій Андрухович, Тарас Прохасько, Олександр Бойченко, Галина Крук, Ростислав Семків, Любко Дереш, Володимир Арєнєв та Євгеній Стасіневич.

У програмі:

  • 20 годин лекцій та майстер-класів;
  • 30 годин практичних занять у групах (creative writing), аналіз і обговорення текстів учасників;
  • літературні вечори та барбекю-паті;
  • походи в гори, екскурсії, художній аналіз текстів, консультації лекторів, літературні ігри та багато неформального спілкування з лекторами і учасниками.

Учасники дізнаються про теоретичні аспекти літературної творчості та оволодіють практичним інструментарієм письма. У результаті школи кожен напише хороший текст, який пройде критику і обговорення колег.

12716396_663930943749037_7689915753021530265_o

Архів

Лектори розкажуть про:

– сюжет і персонаж (обов’язкові елементи сюжету, особливості композиції та форми; як і навіщо порушувати загально прийняті правила; особливості конструювання головного героя і його взаємодія з іншими типами персонажів; система світоглядів, мотивацій і конфліктів; як змусити читача переживати за долю персонажів);

– мова і стилістика (робота над художніми деталями і метафорами, авторською мовою, діалогами, різними стратегіями оповіді);

– теорія художнього аналізу тексту (критерії якісного тексту; як навчитися читати як письменник, creative reading);

– редагування тексту і підготовка до публікації (як навчитися критикувати власні тексти; чим зацікавити видавців; яких типових помилок уникати авторам-початківцям).

Аби стати учасником Літшколи, потрібно заповнити реєстраційну анкету тут. Кількість місць обмежена. Кожен учасник сплачує організаційний внесок.

Вартість:

– до 20 січня включно – 4000 грн;

– до 30 січня включно – 4500 грн;

– після 30 січня – 5000 грн.

У ціну входить: навчальна і розважальна програма, проживання у котеджі, 3-разове харчування (сніданок-обід- вечеря), кава-брейки, трансфер з Івано-Франківська і назад, роздаткові матеріали, екскурсії, барбекю-паті та «ЦЛО card» (картка дає знижку 20 % на наступні проекти ЦЛО).

Дати і місце проведення: 6-11 лютого 2017 року, гостинний двір «АртГір» (село Микуличин, Івано-Франківська область).

Контактна особа: Мар’яна Хемій (093-767- 43-81, [email protected]).

Детальніше про Літшколу читайте на сайті.

РЕКЛАМА:
загрузка...