Вчені вияснили, чому розумним людям важко закохатися

В наші часи досі тривають наукові дискусії, щодо основних причин виникнення закоханості. Здебільшого, вчені приходять до того, що вона виникає і відбувається під впливом дуже багатьох чинників та факторів.

FkBhzj8e6Cw

1.Розумні люди блискуче вміють збирати інформацію і робити висновки.

І ця здатність відіграє з ними поганий жарт: вони набагато більш схильні за інших«втікати» з відносин при перших ознаках проблем. Непорозуміння, сварки? Значить, ми один одному не підходимо, до побачення.

2. Їм потрібно багато часу, щоб відкритися

Мозок ніколи не перестає працювати, витягуючи на поверхню всілякі деталі і причини, чому все може піти не так. Як результат, розумним людям важко відкриватися іншим: вони-то знають і розуміють, що будь-які відносини є ризиком. Саме тому вони часто виглядають холодними і відстороненими, хоча насправді це не так.

3. Вони покладаються на минулий досвід

Ще одна пастка, в яку потрапляють розумні люди. Те, що зруйнувало їх минулі відносини, не обов’язково знищить існуючі, але їм важко це усвідомити. Вони прекрасно пам’ятають, як боляче було розлучатися минулого разу, і переносять минулий досвід на людей, з якими близькі в даний момент.

4. Самотність – їх усвідомлений вибір

Так це так. Розумні люди віддають собі звіт в тому, що краще і комфортніше бути одному, ніж разом з «не своєю» людиною. Це їх усвідомлене і продумане рішення. У більшості випадків такі люди самотні не в силу обставин, а тому, що самі цього хочуть і прекрасно себе почувають наодинці з собою.

 

 

РЕКЛАМА:
загрузка...