Окупація Криму – це порушення Росією 403 міжнародних угод, – Джапарова

Окупувавши Крим, Російська Федерація порушила всі можливі й неможливі міжнародні норми – це 403 міжнародні та двосторонні угоди
Про це заявила перший заступник міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова, повідомляє “Укрінформ”.

GOL_7723

“Окупувавши Крим, Російська Федерація порушила всі можливі й неможливі міжнародні норми, за нашими підрахунками – це 403 міжнародні та двосторонні угоди. Її мета – стерти в Криму всі українські файли”, – заявила Джапарова.

За її словами, репресивна машина Росії змусила всіх активних людей виїхати з Криму, а тих, хто залишився, – мовчати.

“І всі кримінальні та адміністративні справи в Криму, про які ми нині говоримо, це спроби змусити мовчати людей”, – зазначила Джапарова.

Як сказала заступник міністра, на щастя для українців, вони не знають, що таке – жити в умовах несвободи, тому, щонайменше, повинні знати, як люди живуть в Криму і бути активнішими у спробах захистити їх.

За її словами, для того, щоб активізувати роботу з окупованим півостровом, Міністерство інформаційної політики України представить у березні 2017 року Стратегію інформаційної реінтеграції Криму.

“З головного, що ми маємо намір представити 2017 року – це Стратегія інформаційної реінтеграції Криму.Це документ, який дасть змогу направити месседжі кожної аудиторії, – Україні, Криму і світу і дасть зрозуміти, як розмовляти з кожною з цих аудиторій”, – пояснила Джапарова.

На її думку, Стратегія допоможе наблизити до світової спільноти проблеми Криму і підкаже, як українцям бути активнішими у кримському напрямі.

“Якщо кожен українець щиро переживатиме за Крим і відповідно впливатиме на політичний дискурс, політики більше займатимуться Кримом”, – вважає Джапарова.

“І найделікатніша та найвразливіша аудиторія нині – це Крим. Це наші українці, які почуваються відірваними від України і відчувають, що про них забувають”, – додала вона.

На думку заступника міністра, на створення міфів про те, що Крим не потрібен Україні та світу, працює величезна і потужна пропогандистська машина Росії..

Джерело.