Депутат Івано-Франківської міської ради Сергій Палійчук хоче створити на «Майзлях» ще одну відпочинкову зону

Вчора в  Івано-Франківську відбулось друге пленарне засідання міської ради. Під час засідання депутат Іван-Франківської міської ради від одномандатного виборчого округу №22 Сергій Палійчук звернувся до своїх колег з проханням підтримати його ініціативу щодо укладання проекту договору відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 18 соток у мікрорайоні «Майзлі», для облаштування там відпочинкової зони.

sesija

 

Із вказаним проханням він звернувся до колег-депутатів:

«У зв’язку із розвитком мікрорайону «Хоткевича»-«Майзлі», спорудженням у його межах великої кількості багатоповерхових житлових будинків, та відповідно зі стрімким зростанням кількості його мешканців, для пропагування здорового способу життя та всебічного фізичного розвитку дітей та молоді, а також створення належного місця для рекреації та відпочинку, прошу Вас дати дозвіл на складання проекту відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,18 га, за адресою вулиця Кисілевської, 2 – вулиця Деповська, 111, для облаштування скверу та дитячого спортивного майданчика.» йдеться у депутатському зверненні Сергія Палійчука.

Прохання депутата було підтримано сесією.

Коментуючи, після завершення сесії дане рішення, Сергій Палійчук розповів, що мешканці вказаного мікрорайону вже неодноразово із 2002-го року цю земельну ділянку, на розі вулиць Деповської та Кисілевської, від забудівників. Тепер, коли міська рада затвердила тут сквер, будемо облаштовувати у вказаному місці дитячий та спортивний майданчики, а також у планах футбольне поле із штучним покриттям.

kysilevskoji

Сподіваюсь, що невдовзі ця територія стане улюбленим місцем відпочинку місцевої малечі та їхніх батьків. Також плануємо проводити тут різні спортивні змагання та ігри – підсумував Сергій Палійчук.

РЕКЛАМА: