Заступниця Авакова хоче змусити водіїв перездавати на права кожні 5 років

Дєєва вірить, що перегляд термінів дійсності водійських посвідчень посприяє більшій безпеці дорожнього руху.

290460_1

Українських водіїв найближчим часом очікує нововведення, що стосується терміну дії посвідчень водія. “Сюрпризи” для водіїв анонсувала заступник голови МВС по євроінтеграції Анастасія Дєєва, написавши про це на персональній сторінці в соціальній мережі Facebook.

290460_2

290460_3

Дєєва анонсує зміну терміну дії посвідчень водія. За її словами, це від 5 до 15 років в залежності від категорії транспорту з метою періодичної перевірки знань та навичок. Але крім того, в посвідчення водія додадуть мікрочіп. Також змінять термін дії та підкатегорії. Такі зміни готуються внести в Закон “Про дорожній рух і ПДР України”,

За словами заступника глави МВС: перегляд термінів дійсності посприяє більшій безпеці дорожнього руху.

Так само, Дєєва анонсує і поява нових стандартів і періодичності проведення технічного контролю транспорту, який перевозить небезпечні вантажі. Планується, за її словами, що будуть впроваджені і нові стандарти з підготовки та екзаменації водіїв.

Анонсувала Дєєва і перегляд категорій автотранспорту.

Такі нововведення, запропоновані заступником міністра, викликали бурхливу реакцію у читачів її поста в соцмережі. Коментатори досить однозначно вказують на те, що подібні нововведення призведуть не до впорядкування ситуації на автомагістралях, а до збільшення поборів від поліції та інших контролюючих органів.

290460_4

290460_5

290460_6

РЕКЛАМА: