Тисмениччина долучилася до міжнародного флеш-мобу на підтримку єдності України (фото)

Депутати Тисменицької районної ради та настоятель монастиря Успення Матері Божої ЧСВВ у Погоні отець Никодим Гуралюк взяли участь у міжнародному флеш-мобі на підтримку єдності України «United Ukraine».

XtCyhe-v4qI

Міжнародна акція стартувала 11 січня 2016 року і присвячена Дню Соборності України, який відзначається 22 січня, інформує Фіртка з посиланням на прес-службу Тисменицької РДА.

Мета «United Ukraine» – показати що люди в Україні та багатьох країнах за її межами не байдужі до нашої держави та підтримують її єдність. Це особливо важливо у важкі часи війни на Сході України та інформаційної війни проти України у світі.

За перші 5 днів до флеш-мобу вже долучились відомі в Україні та світі духовні особи, громадські діячі, політики, люди мистецтва, зокрема Патріарх Філарет, Генеральний Секретар Світового Конгресу Українців Стефан Романів, Голова Української Всесвітньої Координаційної Ради Михайло Ратушний, Голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, видатний український художник Іван Марчук, Генеральний Директор «Мистецького Арсеналу»Наталія Заболотна та сотні інших учасників з України, Австралії, Канади, Литви, Об’єднаних Арабських Еміратів, Росії, Польщі, Грузії, Бельгії та Іспанії.

Флеш-моб також благословив Глава Української Греко-Католицької ЦерквиБлаженніший Cвятослав:«Питання єдності України, особливо в сьогоднішніх обставинах, коли наш народ із честю складає важкий іспит перед своїм сумлінням і майбутніми поколіннями, є дуже важливим і актуальним. Тому ініціативи, які виходять саме від молодих людей задля ствердження справи єднання всіх, хто проживає на території України та за її межами, – це справді боговгодне діло», – написав у своєму листі до учасників флеш-мобу Глава УГКЦ.

Організатори розраховують, що цього року до флеш-мобу долучаться учасники з близько 40 країн світу та 100 міст України. Минулого року участь у акції взяли представники 30-ти країн світу та 83-х міст України.

Офіційна сторінка флеш-мобу «United Ukraine» на Facebook де публікуються усі фото учасників за посиланням –http://www.facebook.com/events/173320139693993/

РЕКЛАМА:
>
загрузка...