П’ять ознак того, що ви їй точно подобаєтеся!

Чоловікам частенько потрібно ламати голову, щоб дізнатися, що дівчата насправді хочуть їм сказати та що зробити.

614cacd35e950f01daa6631d137dc474
Наприклад, на початку романтичних відносин дуже гостро стоїть одне питання: чи подобаюся я їй? Ну, що, вимушена вас засмутити: дівчата є ще тими кокетками, а тому, зрозуміти їх ставлення до вас на «перших парах» ой, як складно.

Але все-таки є певні ознаки у поведінці дівчини, які вкажуть вам на те, що вона до вас не байдужа.

Причепурювання – ця ознака закоханості дівчат бере свій початок ще з давніх часів. І обумовлена вона банальними інстинктами. Закохана дівчина завжди починає перетягувати на себе увагу вподобаного їй хлопця. А як це можна зробити, щоб це не виглядало надто явним і нав’язливим? Поправлення локонів волосся, коміра кофтинки, забарвлення губ в присутності чоловіка. Тут може говорити про закоханість навіть демонстративне самолюбування дівчини в дзеркалі

Закохана дівчина обов’язково буде шукати можливість зустрічі та спілкування з вподобаним їй хлопцем. І для цього вона використовує абсолютно будь-які приводи. Від спільного відпочинку великою компанією до випадкової зустрічі на вулиці. І така зустріч може бути зовсім не випадковою. Так само слід пам’ятати, що закохана дівчина при спілкуванні соромиться і втрачається в словах. Якщо ви помітили подібну реакцію вашої співбесідниці, то дуже велика ймовірність того, що вона в вас закохана.

Все, що викликає інтерес у людини, також притягує її погляд. Якщо дівчина надмірно довго затримує на вас свій погляд, то безумовно можна говорити про її зацікавленість. Хоча мову про закоханість тут вести ще занадто рано. Для того, щоб переконатися в правдивості цього висновку, просто прослідкуйте самі за собою. І тут ви обов’язково помітите, що коли об’єкт обожнювання потрапляє в поле вашого зору, погляд тут же концентрується на цій людині. Так що не тільки дівчат стосується цей пункт.

Якщо дівчина, побачивши вас, починає голосно сміятися і сяяти від щастя, то це явна ознака її закоханості.

Чоловіки звикли, що саме вони повинні піклуватися про дівчат. І дійсно, закоханий чоловік схильний піклуватися про свою кохану. Але ця теза в рівній мірі відноситься й до дівчаток.

Закохана дівчина піклується про свого обранця. І ця турбота проявляється в абсолютно непомітних на перший погляд дрібничках. Ця риса обумовлюється материнським інстинктом, який дівчина проектує на свого коханого. Нехай, навіть і на підсвідомому рівні.

РЕКЛАМА: