Ця 10-хвилинна звичка допоможе відшукати відповіді на всі питання

Ваша підсвідомість знає відповіді на всі питання.

Але як вивести їх у свідомість? Проста звичка допоможе отримати підказки з підсвідомості і розвинути творчий підхід до вирішення різноманітних завдань, передає Ukr.Media.

291890_1

Ваша підсвідомість працює постійно: і коли ви спите, і коли чимось займаєтесь. Вона не відпочиває ніколи. Те, що відбувається на підсвідомому рівні, проявляється і в свідомості.

Тож ваша мета — скерувати підсвідомість на пошук вирішення тієї проблеми, яка вас турбує. І ось проста вправа, яка допоможе це зробити, пише сайт mizky.com

10 хвилин перед сном

Ніколи не засинайте, не відправивши певний запит в підсвідомість. Це загальна практика для багатьох успішних людей по всьому світу — змушувати підсвідомість працювати під час сну.

Вам знадобиться всього кілька хвилин перед сном, щоб помедитувати або записати запитання, відповіді на які вам хотілося б отримати.

Складіть список того, що вас цікавить. Чим точніше сформульовано запитання, тим точнішою буде відповідь. Поки ви будете спати, підсвідомість почне роботу над відповідями.

10 хвилин після пробудження

Дослідження підтверджують, що префронтальна кора головного мозку найбільш активна і здатна до творчих рішень відразу після сну. Ваша підсвідомість працювала під час сну, створюючи контекстні і тимчасові зв’язки, а творчість якраз і народжується зі зв’язків між різними ділянками мозку.

У недавньому інтерв’ю Джоша Вайцкіна, американського шахіста і майстра тайцзіцюань, говорилося про цю ранкову звичку — використовувати підсвідомість для пошуку несподіваних рішень і зв’язків. На відміну від 80% людей у віці від 18 до 44 років, які перевіряють свої смартфони в перші 15 хвилин після пробудження, Вайцкін йде в тихе місце, медитує і “скидає думки” в свій щоденник.

Замість того, щоб концентруватися на зовнішньому, як робить більшість людей, що перевіряють свої повідомлення, він концентрується на внутрішньому. Так він домагається високого рівня ясності, здатності до навчання і творчості — стану, який він називає “кристалізованим інтелектом”.

Як усе це має виглядати

291890_2

Давайте запит своїй підсвідомості перед тим, як лягати спати. Згадуйте всі питання, які вас цікавлять. Думайте про це і записуйте те, що треба з’ясувати. Потім ідіть спати. А зранку почніть записувати все, що приходить в голову щодо проблеми, яка вас хвилює.

Таким чином ви можете знайти відповіді на будь-які питання, впевнені експерти. Звичайно, вам доведеться попрактикуватися, щоб освоїти цю навичку. Але з часом вам буде простіше отримувати відповіді з своєї підсвідомості, знаходити в них творчі рішення і довіряти своїй інтуїції.

РЕКЛАМА: