Шокуюче. Лікар півроку лікувала маленьку дівчинку, але коли прийшла до неї додому, то побачила вражаючу картину (фото)

Коли героїня нашої розповіді вчилася в аспірантурі, вона відчула в собі покликання захищати дітей з фізичними вадами. У 2013 вона переїхала на Гаїті і стала працювати фахівцем з реабілітації при місцевому педіатричному центрі. Сара надавала допомогу багатьом сім’ям та їх дітям, в тому числі одній дівчинці на ім’я Ніка.

Все почалося з того самого дня в січні 2014 року, коли до неї на прийом прийшла молода жінка, що тримала на руках тримісячну дівчинку. Ніка страждала серйозним захворюванням – підвищеним внутрішньочерепним тиском, від чого її голівка була непропорційно більше тіла. Малятку було потрібно термінове медичне втручання, але, судячи з усього, рідна мати дбала не стільки про дитину, скільки про те, щоб на неї не навісили ярликів і не затаврували ганьбою.

На жаль, на Гаїті це швидше правило, ніж виняток. Багато людей відносяться до фізичних недуг і інвалідності як до прокляття, і кожен, хто торкається до такого страждальця, як би вважається зараженим. Сара також з’ясувала, що мати Ніки займалася проституцією і, швидше за все, пила якісь препарати, щоб перервати вагітність.

Жінка продовжувала працювати з цією сім’єю, але в кінці кінців помітила, що дитина сильно збавила у вазі, і сталося це не через хворобу, а через материнську недбалость. І тоді лікар вирішила навідатися додому до Ніки. Там вона зробила воістину шокуюче відкриття.

Коли Сара прийшла в будинок тієї жінки, вона виявила, що дитина лежить зовсім одна: нікому не потрібна, на мішку з-під рису, а навколо валялося сміття. У 11 місяців Ніка важила 2,7 кілограмів, при цьому велику частину ваги становила спинномозкова рідина.

На Гаїті не люблять і всіляко принижують інвалідів. Це як проказа. І біологічна мати дитини зробила все, щоб тільки не бути осміяною. Лікар переконала матір Ніки віддати дівчинку в дитячий будинок, щоб хоча б там дівчинка отримала необхідний їй догляд.

Ось, що говорить про це сама Сара: “У перший тиждень, коли я доглядала за Нікою, я ніяк не могла оговтатися від її стану – до такої міри виснаженою була ця крихітка. Дівчинка була на грані того, що внутрішні органи просто б злиплися “.

Стан був стабільно важким. Лікарі сказали Сарі, що допомогти може тільки диво. І воно сталося. День за днем дівчинці ставало краще. Після півроку турботи про Ніку, Сара нарешті удочерила дівчинку, щоб тепер дарувати їй свою любов постійно.

Хлопець Сари підтримав жінку і зробив все можливе, щоб дати їй люблячий будинок і сім’ю. Тепер у крихітки є сім’я, яка дійсно буде піклуватися про неї. Але найдивніше – метаморфози, які вже відбулися і продовжують відбуватися в зовнішності Ніки.

Після декількох операцій їй стало легше, і вона почала набирати вагу. Вона пережила і переборола все, не дивлячись на те, що в це майже ніхто не вірив. Навіть рідна мати. Особливо рідна мати. Зараз дівчинка живе з новою сім’єю в Луїзіані і робить небувалі успіхи. Слава Богу, що на Землі є такі люди як ця смілива жінка з величезним серцем.

 

 

 

РЕКЛАМА: