Які вулиці Івано-Франківська ремонтуватимуть у 2017 році (ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК)

На ремонт доріг Івано-Франківська у 2017 році, по лінії управління капітального будівництва передбачено 77,5 мільйонів гривень.

Про це під час щотижневої оперативної наради у міського голови повідомив начальник управління капітального будівництва Роман Галіпчак, інформує “Галка”.
За його словами, на будівництво доріг виділено 16 мільйонів гривень, це — чотири об’єкти. Зокрема з’єднання Північного та Південного Бульварів (10 млн), будівництво вулиці 24 серпня (2 млн), будівництво вулиці Стуса (2 млн), Проектна 1 (від вулиць Гурика до Левицького з виходом на набережну, – 2 млн грн) .

Крім того, є 34 об’єкти капітального ремонту. Це відповідно Галицька (від Василіянок до Витвицького), продовження ремонту Хіміків, Челюскінців, Княгинин, Незалежності.

Також в переліку Промислова, Індустріальна, Басараб, Військових ветеранів, Молодіжна, Кривоноса, Крайківського, Левинського. Реміснича. Левицького, Сухомлинського, Дорошенка. Галицька (від Хіміків до Калуського шосе), Київська, Павлика, Коперніка, Паркова, двір поліклініки №1 на Чорновола (в дворі пологового будинку), Сніжна, Вовчинецька (від Сагайдачного до Оборонної), Ушинського, Коновальця (від Січових Стрільців до Сахарова), Берегова (від Довгої до Пулюя), Республіканська, тунель на Максимовича, Дучимінської, ремонт мосту на Незалежності.

Також є три об’єкти реконструкції – це перехрестя Івасюка – Незалежності, продовження ремонту Вовчинецької-Привокзальної та Галицька, Горбачевського та Калуське шосе.

Міський голова звернув увагу на те, аби ремонт вулиць в центрі міста підкреслював історичну красу середмістя.

“Думайте таке щось, щоб було цікаво, це центр міста, дуже гарні, тихі вулички”, – сказав Руслан Марцінків.

РЕКЛАМА: