В Івано-Франківську пройшов медичний захід “Соціальна діагностика”

В Івано-Франківську, в приміщенні холу Центрального залізничного вокзалу відбувся медичний захід «Соціальна діагностика».

image011

Захід проведений за участю кафедри ендокринології Івано-Франківського національного медичного університету при сприянні  Медичної Фундації Прикарпаття – громадської благодійної організації, яка створена задля розвитку, прогресу та реформації медицини на Прикарпатті, інформує Фіртка з посиланням на прес-службу ІФНМУ.

Кожний охочий зміг отримати консультацію у лікаря ендокринолога, виміряти рівень глюкози крові, за потреби, направлення в поліклінічне чи стаціонарне відділення.

Обстеження пройшли близько 100 відвідувачів.

Саме у суботу був великий наплив людей, кожний мешканець Івано-Франківська, який просто фізично не мав часу звернутись до лікаря, через роботу, інші справи, зміг пройти консультацію у ендокринолога. Захід був насичений піднесеним настроєм фахівців, організаторів та посмішками відвідувачів.

Проект «Соціальна діагностика» проводився  для кращого та повноцінного надання медичної допомоги населенню Прикарпаття шляхом об’єднання матеріальних, фінансових, організаційних та інтелектуальних ресурсів фізичних та юридичних осіб.

 

РЕКЛАМА: