5 найголовніших чоловічих комплексів

Так – чоловіки теж люди, так – вони теж бувають невпевнені в собі

5 найголовніших чоловічих комплексів.Ти ж напевно розумієш, що не тільки ми, жінки, “паримося” через недостатні або надмірні розміри, соціальний статусу та інше сміття в нашій голові? Чоловіки найчастіше ще більш закомплексовані, ніж дівчата (так, чоловіки – це теж люди), і навіть найпопулярніші з них заморочуються з приводу ваги, зросту і недостатньо густої шевелюри. Отже, які ж найпоширеніші комплекси серед чоловіків?

  1. “Мені треба частіше ходити в спортзал»

Знаєш, яка процедура пластичної хірургії швидше за все набирає популярність серед чоловіків? Ліпосакція. З одного боку, малорухливий спосіб життя і холостяцька фаст-фудівська дієта роблять свою чорну справу. З іншого боку, тенденція така, що все частіше з рекламних бордів на нас дивляться не тільки напівоголені красуні, але і красені з м’язистими тілами. А всі ми знаємо, як чоловіки люблять очима. І себе вони теж хочуть любити. І ми, жінки, часто любимо не тільки вухами, а й очима.

  1. “От би зі спини пересадити його на маківку”

Кожен хлопець переживає з приводу своєї  шевелюри, що починає рідшати. І ти навіть не уявляєш, як сильно переживає. Лисина – символ плинної молодості. Якщо жінку хочуть спотворити в кіно, їй надягають брекети. Якщо хочуть зробити те саме з чоловіком – чіпляють лисину. Тому не дивуйся відчайдушним спробам твого бойфренда всякими хитрощами або сумнівними препаратами затримати волоски довше на своєму місці.

  1. “Як вона відреагує, коли дізнається, де я працюю?”

Мало який чоловік погодиться піти працювати медбратом або вихователем в дитячий садок. Не чоловіча це справа, розумієте (не будемо зараз про те, що чоловік-санітар – це нонсенс, а жінка-асфальтоукладниця – цілком собі норма). І справа тут навіть не зовсім у грошах. Просто кожен чоловік частиною іміджу своєї мрії обов’язково бачить престижну професію з нарадами за токійським часом і важливим документами в портфелі від Louis Vuitton.

  1. “Коли вона на підборах, я зовсім здаюся коротуном”
Читайте також  Молитва дружини за чоловіка, яка сильніша навіть за молитву його матері! Це особливі слова, які варто промовляти кожній жінці!

Ми знаємо, який на зріст твій ідеальний чоловік: хоч трішки вище, ніж ти на підборах. Так от, твій хлопець теж так думає. І якщо щоб зробити свою фігуру красивою, досить здорово харчуватися і регулярно ходити в спортзал, то з ростом нічого не поробиш – яким народився, таким народився. Розповімо тобі по секрету, що саме тому тобі варто звернути увагу на невисоких хлопців: через цей свій комплекс вони стараються більше. Ну, ти ж знаєш – комплекс Наполеона.

  1. “Я не можу задовольнити її ось ЦИМ”

Чоловічий комплекс № 1: член. Скільки разів не повторюй, що не розмір має значення, а вміння ним користуватися, він не заспокоїться. Просто він упевнений, що кожна жінка мріє про 30-сантиметровий болт у своєму ліжку. Про те, що секс з цим монстром принесе задоволення тільки панночці з таою же значною піхвою, ніхто не замислюється. А останнім часом їх все частіше хвилюють вже не тільки габарити, але й естетика цього органу. От уявляєш, не тільки короткий і тонкий, так ще й кривий! Ну, пореготали, і досить. З комплексами коханої людини потрібно поводитися дбайливо: не жартувати, не язвити, не підкреслювати і постаратися ставитися з якомога більшим терпінням і розумінням.

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...