Українці збідніли більше всіх у світі за 2014-2015 роки – дослідження

Поруч з Україною по темпу збіднення домогосподарств розташувалися Росія, Бразилія і Колумбія.

1700506

Реальні доходи домогосподарств в Україні за період 2014-2015 роки скоротилися на більше, ніж 40%. Це найгірший показник серед усіх країн, йдеться в звіті Global Wealth Report (2015), опублікованому швейцарським банком Credit Suisse.

За даними дослідження, поряд з Україною по темпу збіднення домогосподарств розташувалися Росія, Бразилія і Колумбія. При тому, що реальні доходи жителів останніх двох країн скоротився в межах 25%.

У звіті також говориться, що найбільші втрати за попередніми припущеннями повинні були понести доходи домогосподарств Греції. Проте показник країни (-17%) виявився в середині таблиці, поруч з іншими державами єврозони. Такими, як Австрія, Фінляндія, Франція, Португалія та Італія.

За досліджуваний період найбільш виросли реальні доходи домогосподарств Гонконгу і Китаю, 8% і 7%, відповідно. Трохи відстають, але все ж розташовуються на вершині таблиці США і Саудівська Аравія (близько 6% і 5%, відповідно).

 Згідно з картою на підставі дослідження, опублікованого Якубом Маріаном, середній статок одного дорослого громадянина України становить 1 437 доларів США. Для порівняння – середній статок білорусів один тисяча п’ятсот п’ятьдесят одна доларів, молдаван – 3104 доларів.

Найбагатшими вказані швейцарці – 567000 доларів, близько 300 000 доларів складають доходи громадян Ісландії, Норвегії, Сполученого Королівства, Швеції та Люксембургу.

Як повідомляв Корреспондент.net, у серпні в Україні середньомісячна зарплата зменшилася на 3,4% – найбільше рівень виплат знизився у працівників сільського, лісового та рибного господарства.

РЕКЛАМА: