В Івано-Франківську запустили трохи більше половини котелень. Третина мешканців – без опалення

Іванофранківці через аномально низькі температури та відсутність опалення мерзнуть у своїх оселях.

Як стало відомо Фіртці, наразі без теплопостачання знаходяться усі абоненти СТЕКу, а це – третина мешканців Івано-Франківська, 10 шкіл, 9 дитячих садочків, 5 ВНЗ, 14 навчальних закладів – спортивні, музичні школи, училища, коледжі, 12 закладів охорони здоров’я, 10 закладів культури, державні установи.

Загалом 25 закладів освіти на даний час перебуває без опалення.

Департамент житлової комунальної політики та благоустрою повідомив, що станом на 11.00 год. повністю відновлена робота на 14 котельнях ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго». В повному об’ємі відновлено теплопостачання до 15 лікувальних закладів та 16 поліклінік міста.

“Тривають відновлювальні роботи по запуску тепла на заклади освіти, а також на житловий фонд. Зокрема, на даний час вже відновлено опалення в 22 навчальні заклади, що обслуговується від котелень ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго»”, – кажуть в Депатраменті.

Міське КП «Теплокомуненерго», станом на сьогодні вже запустило 22 котельні з 30. На 100% забезпечені теплом усі лікарні.

Вчора під вечір вдалося відновити опалення в 10 школах і 9 садочках. Це майже половина від всіх навчальних закладів, які обслуговує ТКЕ. Сьогодні у ще близько 10 закладах освіти також обіцяють тепло.

Щодо ситуації з житлом, яке обслуговує ТКЕ: найшвидше вдається запустити опалення в мікроарйоні Пасічна. Тоді в теплових районах Симоненка та Дорошенка. Наразі місто повністю перейшло на літній режим: зняли лічильники. Тому в терміновому порядку їх знову встановлюютьта опломбовують.

Як писала Фіртка, 19 квітня в Івано-Франківську відновлено опалювальний сезон.

Нагадаємо, виконувач обов’язків міського голови Івано-Франківська Микола Вітенко 19 квітня підписав розпорядження про призупинення навчання у школах та дитсадках міста 20 та 21 квітня. Проте, через кілька годин міська рада змінила своє рішення.

Читайте також  На Валах у Франківську невідомі отруїли собаку – соцмережі обурені (ВІДЕО)

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...