Облава на гральний бізнес продовжується. Правоохоронці викрили ще один нелегальний гральний заклад у місті

Вчора, 21 квітня, в парту Шевченка правоохоронці припинили роботу ще одного нелегального грального закладу в Івано-Франківську, де під виглядом більярдного клубу відбувалися азартні ігри в покер. 

Обшуки в закладі провели працівники кіберполіції Прикарпаття спільно з прокуратурою.

Правоохоронці задокументували та припинили діяльність більярд-кафе “Доміно”, що розташоване в парку Шевченка, де насправді надавалися послуги гральному бізнесу — гри в покер. Під час обшуку у закладі перебувало п’ятеро гравців.

В ході обшуку вилучено бухгалтерську документацію, чорнові записи, які підтверджують наявність фінансового прибутку з вищевказаного ігрового бізнесу. Особу власника незаконного ігрового закладу встановили.

На даний час будуть проводитись необхідні експертизи з метою направлення вказаних матеріалів до суду у встановленому законом порядку.

Згідно закону власнику покерного клубу світить чималий штраф: від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

Нагадаємо, що напередодні працівники кіберполіції Прикарпаття припинили роботу нелегального ігрового закладу поруч площі Міцкевича.

РЕКЛАМА: