Франківцям показали, яким буде багаторівневий паркінг біля залізничного моста. ФОТО

Розмови про будівництво у Франківську багаторівневого паркінгу ведуться уже рік. За цей час місто визначилось із ділянкою, яку передало управлінню капітального будівництва та розробило ДПТ.

Квітні минулого року міська рада дала дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведеної земельної ділянки управлінню капітального будівництва площею 0,30 га по вулиці Незалежності для будівництва та обслуговування багаторівневого паркінгу.

Сам же проект землеустрою місцеві депутати затвердили у жовтні. Тоді УКБ отримало у постійне користування земельну ділянку площею 0,345 га, неподалік залізничного моста. За даними кадастрової карти, ділянка відноситься до категорії земель громадської забудови, що не суперечить меті будівництва. У березні цього року міська рада дозволила розробку детального плану цієї території.
Згодом департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини оголосив громадські слухання проекту ДПТ для будівництва багаторівневого паркінгу.

11 травня виконавчий комітет постановив винести на розгляд сесії міської ради питання про затвердження детального плану території для будівництва багаторівневого паркінгу в районі вулиці Шота Руставелі. Згідно з проектом, сама будівля матиме чотири поверхи, а кількість місць – 125.

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...