У Франківську неповнолітні дівчата намагалися викрасти кросівки з вітрини магазину. ФОТО

На вулиці Новгородській, що в Івано-Франківську, 16 та 17-річного віку франківчанки вирішили спробувати себе у крадіжці, не обдумавши наслідки таких кримінальних «розваг».
Про це повідомляє начальник прикарпатської поліції Віктор Шкутов.

Ідучи нічною вулицею, близько 02 год. 30 хв., дівчата, проходячи попри вітрину магазину, побачили у вікні спортивне взуття – кросівки, тож вирішили їх викрасти. Юні спритниці відтиснули ногою віконну раму металопластикового вікна та викрали 6 пар кросівок, які лежали на підвіконні. Проте при відкриванні вікна спрацювала сигналізація. Тривожний сигнал про проникнення у приміщення об’єкту, що знаходився під охороною, поступив на пульт приватної охоронної фірми, працівники якої за лічені хвилини прибули на місце події. Виявивши там юних «жартівниць» з викраденим, вони викликали слідчо-оперативну групу. Правоохоронці задокументували факт крадіжки з проникненням та розпочали кримінальне провадження.

Щодо поведінки неповнолітніх, то це наочний приклад безконтрольності дітей з боку батьків. Варто зазначити, що обидві дівчинки із забезпечених та благополучних сімей. Тож, застерігаємо батьків бути відповідальнішими у вихованні дітей, стежити за їх поведінкою та цікавитися чому діти вночі вештаються дорогами, а їхні забаганки розважитися набули кримінального характеру.

РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...