На Прикарпатті браконьєри наловили риби на майже 70 тисяч гривень (фото)

Під час патрулювання на ділянці Дністра в Городенківському районі працівниками відділення поліції Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області та держінспекторами Івано-Франківського рибоохоронного патруля було виявлено браконьєрів поблизу с. Незвисько.

Інформація про браконьєрство в цих місцях вже надходила до рибоохоронців та поліції, тому вживались заходи для виявлення та затримання зловмисників, пише Фіртка з посиланням на прес-службу Рибоохоронного патруля.
Оперативна інформація цього разу підтвердилася: на ріці було виявлено та затримано двох осіб (мешканців Івано-Франківська та села Лука Городенківського району), які з дерев’яного човна ловили рибу забороненим сітним знаряддям.

При затриманні в правопорушників виявлено 108 рибин: 6 вирезубів (“червонокнижний” вид), 1 білизну (рос. “жерех”), 2 судака, 16 рибців, 55 підустів, 11 головнів, 6 карасів та 11 верховодок. Загальна сума заподіяних браконьєрами збитків становить 67 701 грн.
На правопорушників держінспекторами Івано-Франківського рибоохоронного патруля складено 2 протоколи за ст. 90 та ч. 4 ст. 85 КУпАП. Човен, знаряддя лову та рибу (яка вже була нежиттєздатною) вилучено.
Зважаючи на істотну шкоду, яку своїми протиправними діями завдали браконьєри, слідчими Городенківського відділення ГУ Національної поліції в Івано-Франківській області вирішується питання щодо порушення стосовно них кримінального провадження за ст. 249 ККУ.
Івано-Франківський рибоохоронний патруль вкотре нагадує рибалкам, що до 10 червня на ріці Дністер з притоками діє весняно-літня заборона любительського рибальства. Ловити рибу можна лише на окремих визначених ділянках обмеженого рибальства (їх перелік та умови риболовлі подано на сайті Івано-Франківського рибоохоронного патруля).

За знайдену у рибальському садку стерлядь, головатицю, харіуса, вирезуба відкриття кримінального провадження практично гарантоване.

РЕКЛАМА:
загрузка...