Польща готова прийняти ще мільйони українців

Польські дипломати не вважають, що між двома сусідніми країнами існує якесь напруження. Так, для Польщі не є проблемою масова міграція українців. Про це в ефірі “5 каналу” повідомив посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло.

Посол прокоментував протести у Польщі, організовані правими силами: “Це досить маргінально. І це конкретна загроза – праві партії. Для Польщі не є проблемою прийняти мільйони українців. І мери деяких польських міст навіть зробили декілька заяв, що українцям раді та нам потрібні українські люди, які знають нашу культуру і проявляють ентузіазм до праці. Тобто це не є проблема”.

Посол також сказав, чи є, на його думку, напруженість у відносинах між Україною та Польщею: “Не зовсім. Насправді рівні. Є один рівень, що пов’язаний з історією, особливо з історією Другої світової війни. І в цих аспектах ми якраз у процесі обговорення суперечливих питань, і це добре. Але й інші рівні. Відбувається співпраця. Майже щотижня сюди в Україну приїжджають делегації з різних міністерств Польщі й також проводяться зустрічі з українськими партнерами. Були підписані деякі декларативні угоди. Водночас трохи більше 1 мільйона українців живуть у Польщі… І це виглядає як майже реалізація угоди про асоціацію. Українці роблять свій внесок у польську економіку. Польща робить свій внесок в економіку України. Гроші, які заробили українці в Польщі, сьогодні повертаються в Україну. Так що це як один цілісний організм. Таким чином, ми не можемо сказати, що є якесь напруження”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...