У Франківську презентували унікальне історично-мистецьке відео “Моє місто. 100 років на екрані” (фото)

У Івано-Франківську презентували унікальний історично-мистецький кінопроект “МОЄ МІСТО. 100 РОКІВ НА ЕКРАНІ”. Документальна кінохроніка Станиславова, Станіслава та Івано-Франківська 1917 – 2017 років.

З численного віднайденого матеріалу змонтували німий 45 хвилинний фільм у котрому відібрано найзнаковіші моменти життя міста.

Сценарій написав відомий місцевий краєзнавець Іван Бондарев. Стрічку продемонструють 27 травня (субота) о 21:00 в старому дворику медичного університету під живий музичний супровід.

Кінохроніка показує усі історичні періоди, а також окупації під якими було місто впродовж останніх ста років: Австро-Угорщина, Річ Посполита, окупація угорськими та німецькими військами, радянська окупація та Незалежна Україна.

Окрім того, що ініціаторам проекту вдалося поєднати різні сюжетні лінії життя міста за сто років у одне 45-хвилинне німе кіно, особливістю фільму є і його еклектичний музичний фон.

Класичні мелодії від струнного ансамблю «Quattro corde» у поєднанні із сучасним електронним сетом від «хaoRa» – вдало доповнюють відеоряд, розставляють акценти, тримають увагу глядача та не дають відірватися від екрану. Такий музичний мікс є невипадковим.

У фільмі фіґурують як старий Станиславів, якому притаманна традиційність тогочасної Європи, так і сучасний Івано-Франківськ з його пошуком новизни.

Цікавим є і те, що для проекту відомий письменник Тарас Прохасько написав прозові тематичні тексти, які зачитає під час показу фільму.

Дана ініціатива здійснена силами мистецької аґенції «Мантикора», тижневика «Репортер» та телерадіокомпанії «Вежа».

РЕКЛАМА:
загрузка...