Голова Івано-Франківської ОДА взяв у руки автомат (фото)

Сьогодні на полігоні військової частини 3072 у с. Старий Лисець Тисменицького району провели Єдиний всеукраїнський стрілецький день з особовим складом організаційного ядра підрозділів територіальної оборони, що формуються військовими комісаріатами області.

Захід відбувся під керівництвом голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука та військового комісара обласного військового комісаріату полковника Володимира Ярмошука, пише Фіртка з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.

Його мета – надати військовозобов’язаним, призначеним до складу організаційного ядра підрозділів територіальної оборони первинних знань щодо порядку формування підрозділів територіальної оборони, елементів проведення бойового злагодження підрозділів, порядку їх застосування та організації їх забезпечення.

«На сьогоднішній день, перед нами стоїть чітке завдання щодо організації заходів формування загонів територіальної оборони, яка є ядром обороноздатності. Саме тоді, коли держава опинилася у складних умовах, у нас постала потреба формувати боєздатність таких загонів на місцях. Гадаю, сьогоднішній день стане для багатьох мешканців Прикарпаття прикладом того, як треба любити, шанувати та відстоювати свою країну. Тож бажаю усім нам міцного здоров’я, мирного неба над головою та спокою у ваших сім’ях», – зазначив у вступному слові очільник області.

Своєю чергою Володимир Ярмошук розповів про локації, на яких відбуватимуться заходи. Так, початок навчання передбачає інструктаж особового складу щодо заходів безпеки, наступна локація – це виконання вправ з АК-74 та військово-медична підготовка: зупинка кровотечі. Також прикарпатців навчатимуть метанню ручних гранат, проводитимуть заняття з тактичної, інженерної, топогеодезичної, спеціальної підготовки, захисту від зброї масового ураження та тактичної медицини.

Варто зазначити, що участь у навчанні беруть 230 осіб, які представляють місто Івано-Франківськ, а також Тисменицький, Калуський, Долинський та Рожнятівський райони.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.
РЕКЛАМА:
>

Джерело.

Загрузка...


загрузка...