Сільського голову Підлужжя затримали на хабарі в 1000 доларів (фото)

Працівниками управління захисту економіки в Івано-Франківській області спільно з військовою прокуратурою Західного регіону України затримано на “гарячому” під час отримання хабара голову однієї з приміських сільських рад.

Даний сільський голова зловживаючи службовим становищем, вимагав від місцевого жителя, який є учасником АТО неправомірну вигоду в розмірі 40 тис. грн. за вирішення питання щодо виділення та передачу у приватну власність земельної ділянки під індивідуальне будівництво, хоча таке право атівцям гарантовано Державою безоплатно, інформує Фіртка.

Як стало відомо, затриманий сільський голова Підлужжя Володимир Бурачок.

Вказану суму зловмисник отримував у два транші, перший з яких, в сумі 500 доларів США, оперативниками було задокументовано ще у березні.

02.06.2017 відбулось отримання другої частини неправомірної вигоди, у розмірі 1 тис. доларів США та 1 тис. грн., які сільських голова отримав у салоні власного автомобіля, після чого його було затримано “на гарячому”.

На даний час сільському голові уже повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України. У суді готуються матеріали щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.

РЕКЛАМА:
загрузка...