Савченко має дорогу квартиру в Москві, – блогер

Всі ще пам’ятають, як в жовтні минулого року Надія Савченко зі своєю сестрою Вірою відвідали Москву і жили вони зовсім не в готелі, як було сказано в ЗМІ для відводу очей.


Про це пише відомий український блогер і журналіст Павло Правий на своїй сторінці в соцмережі Facebook, розповідає from-ua.

Жили Савченко в квартирі, яку, як стверджують достовірні джерела, офіційно зареєстрована на ім’я великої героїні – Надії Савченко. Квартира розташована по дві вулиці від Кутузовського проспекту.

За словами блогера, ціна питання – 23 мільйони, швидше за все рублів. По курсу це десь 900 тисяч вічнозелених Джордж Вашінгонов. Сергію Лещенку залишається тільки мовчки заздрити з його то квартирою в Москві.

«А тут – українська Жанна Д’арк. Майже мільйон – в Москві за якихось півроку після повернення з полону, де її страшно катували вороги. Причому «А з нашого вікна площа Червона видна». От би почути від Савченко її пояснення з приводу даної інформації, хоча швидше за все її пояснення можна передбачити, адже навколо в Україні одні вороги, які не були в полоні, як вона», – резюмував блогер.

РЕКЛАМА:
загрузка...