Потрібна допомога: франківчанка продовжує збір коштів на лікування онкохворої мами. РЕКВІЗИТИ

Франківчанка збирає кошти на лікування онкохворої мами. Новий пост з проханням про допомогу вона написала на своїй сторінці у Facebook, передає WestNews.

 

“Всім доброго дня!!!!

Після довгих роздумів, заяв до голови відділення ми з мамою вирішили питання подальшого лікування!
Наш Онколог заявив що мамі необхідно ще 4курси хіміотерапії за для перестрахування ( один курс в районі 15000).
Мама пройшла ряд обстежень томографом, ренгеном, здала всі необхідні аналізи і ми добилися погодження операції – НАРЕШТІ!!
Як виявилося мамі цілком можна і треба робити операцію, навіть були державні програми хіміотерапії але чомусь ми під цю категорію не попадали…

Від останнього мого повідомлення з вашою допомогою я назбирала 6000грн але 4000 витратили на обстеження і здачу аналізів.. Лоперація і післяопераційне лікування коштуватиме від 7000 до 10000 грн. Операція важка від 3 з половиною годин.

Мамі назначили операцію на 9червея тому я маю лиш тиждень щоб назбирати решту суми… Буду дуже вдячна якщо ви мені в цьому допоможете!!!!! БУДУ ВДЯЧНА БЕЗМЕЖНО ЗА ГРИВНЮ, ДВІ, ПЯТЬ ХТО СКІЛЬКИ ЗМОЖЕ(( НАВІТЬ ЗА РЕПОСТ І СЛОВА ПІДТРИМКИ!!!!

ЗАВДЯКИ ВАШІЙВАШІЙ ДОПОМОЗІ І ПІДТРИМЦІ МИ ПРОЙШЛИ ЦЕ ВИПРОБУВАННЯ… Нехай всім не байдужим вернеться з в 100 кратному розмірі того добра що ви зробили для мене….

Мені лишилось назбирати 8000 грн а далі лиш надія що мама легко перенесення операцію і швидко піде на поправку!!!!

Облогіна Олена Сергіївна: номер картки 4731 2171 1336 9050 ; 0661258307 мій особистий номер.
Дуже вдячна любій допомозі!!!!!”, – йдеться у повідомленні.

 

РЕКЛАМА:
загрузка...