9 чоловіків чесно зізналися, що змушує їх НІКОЛИ не змінювати

Що може змусити чоловіка ніколи не зраджувати своїй жінці?

Нам би хотілося думати, що чоловік, з яким ми зустрічаємося, ніколи нам не змінить. Але правда в тому, що зрада трапляється досить часто, передає Ukr.Media.

Чоловіки зраджують: іноді нам, іноді з нами. Ми постійно намагаємося зрозуміти, чому вони це роблять. А причин може бути багато: це нестача відкритого і близького спілкування у відносинах, коли чоловік не відчуває, що жінка розуміє його потреби і бажання.

Якщо з цим розібратися складно, то підемо від зворотного. Що може змусити чоловіка ніколи не зраджувати своїй жінці? Ось що говорять вони самі:

1. Це виховання.

«Я був так вихований. Мій батько був адвокатом з сімейних питань, в дитинстві я часто бував у його офісі і чув, як зрада руйнувала сім’ї та життя. Років у 12 я поклявся, що сам ніколи так не зроблю, і ніколи і не робив так».

2. Коли жінка любить його таким, який він є.

«Справа не тільки в сексі. Звичайно, хороший секс допомагає. Але головне те, що жінка приймає мене таким, який я є. Чоловікам не подобається, коли їх намагаються змінити».

3. Змінювати дорого.

«Якщо чесно, то дешевше забезпечувати тільки свою дружину, ніж втрачати і шукати іншу».

4. Занадто багато переживань — це не ѕекѕуально.

«Кожен раз, коли я починаю фантазувати про пристрасному ѕекѕе з незнайомкою, у мене починають потіти руки від переживань. І це не тільки страх бути спійманим. Адже це означає, що мені доведеться брехати, запам’ятовувати свою брехню, починати сексуальні стосунки з новою людиною, звикати та пристосовуватися, ну і звичайно ж представляти реакцію сім’ї, друзів і дружини, якщо все стане відомо. При цьому яким би гарним секс не був, він не компенсує всі ці переживання, які зовсім не ѕекѕуальні».

5. Наслідки гірше процесу.

«Звичайно, безперечно, є щось запаморочливе в тому, щоб відчути увагу іншої жінки, її бажання тебе, новизна ѕекѕа, якась тваринна пристрасть. Але потім все одно чекають три наслідки: вас спіймають, вас буде мучити почуття провини, і нічого, порожнеча. Я б не хотів усвідомити, що у мене взагалі немає совісті по відношенню до своїх відносин і своїй жінці».

6. Краще надавати увагу і покращувати відносини зі своєю жінкою.

«Насправді, це не складно — витрачати 5 хвилин, щоб виявити увагу до своєї дівчини. Щоб мимохідь обійняти її, помасажувати шию, поки вона щось готує на кухні, відкрити пляшку вина і розслабитися разом з нею. Емоційну близькість не можна зраджувати».

7. Більше нікого не хочу.

«Коли я перебуваю у відносинах, я витрачаю свій час і енергію тільки на цю людину, і більше мені ніхто не цікавий».

8. Цінувати те, що маєш.

«Ѕекѕуальне задоволення від ѕекѕа з іншого — швидкоплинно. Якщо у вас є діти, ви повинні думати, який приклад ви подаєте. Цінуйте життя, яке у вас є. Вирішуйте проблеми, які змусили вас захотіти змінити дружині. Справжня любов зробить ваш ѕекѕ більш пристрасним і задовольняє».

9. Гра не варта свічок.

«Ѕекѕ — це прекрасно, але він мало чим відрізняється між собою. Та, інша жінка може бути трохи красивішою, досвідченішою або наївною, але в цілому все одне і те ж. А якщо виявиться, то це буде дорого коштувати».

РЕКЛАМА:
загрузка...